Azizler Günü'nün Arifesi

All Hallows' Eve

Azizler Günü'nün Arifesi (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
4.4
/ 10
8 oy

2013 - ABD

Korku

83 Dak.PT83M

Damien Leone

Film Özeti

Cadılar bayramında bakıcılık yapan genç bir kız, katil bir palyaçonun işlediği cinayetleri izlerken, katil palyaçonun hedefi haline gelir. Cadılar Bayramı; Anglosakson dünyasında ve başlıca Batılı ülkelerde “Halloween” olarak adlandırılır. Bu sözcük All Hallow’s Eve (Azizler Günü’nün arifesi) kavramından kısaltarak, oluşturulmuştur.

Filmi Ekleyen hypknows

"Azizler Günü'nün Arifesi" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Tüm yorumlar (4)
foggyday (Jön) | 11 Nisan 2014, 02:11

Fırtınalı, yağmurlu bu gecede az önce arkadaşımla izledik. İlk başlarda yetersiz gitse de sonraları açılan ürperten, kan gövdeyi götüren, korkutucu ve etkileyici 6-7 sahne içeren ve finali yeterli biten iyi bir korku filmi. Bol kanlı, gerçekçiliküstü,ürpertici bir film izlemek isteyenler için uyygun. Puanı hem burada hem de imdb de daha iyi olmalıymış bence. Gece izlemek için ideal ama sonuna kadar izlemelisiniz, yarıda kesmeyin.

Cevap Yaz
0
1
OzlmAkyz (Figuran) | 28 Aralık 2013, 20:42

Bu ne şimdi !

Cevap Yaz
0
1
ogzhntfnk (Amatör) | 25 Aralık 2013, 15:04

Filmi izlerken uyuyakaldım.

Cevap Yaz
0
2
SadriUstaFan (Fenomen) | 01 Aralık 2013, 02:51

Az önce filmi bitirmiş bulunmaktayım vhs filminden bariz bir özenme mevcut filmde filmde bakıcı bir kadın bir kaset izliyor işte kasedin içinde bir kaç bölüm var her bölümde farklı yaratıklar şeytana benzeyeninden uzaylısına kadar birde afişte sırıtan eleman var tabi işte kanlı kunlu sahneler hırla mevcut. Sonuca gelrsek eğer çok çok iyi olmasa bile kendini izlettiren bir film kanlı kunlu film seven arkadaşlar için ideal ama bu tarz sevmem diyorsanız gene de uzak durmanızda fayda var zira kollar bacaklar her türlü organ parçalanıyor filmde benden söylemesi

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz