Yaşayan Ölülerin Dönüşü

The Return of the Living Dead

Bütün Fragmanlar ►
Yaşayan Ölülerin Dönüşü (1985) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
49 oy

1985 - ABD

Bilim KurguKomediKorku

91 Dak.PT91M

Russell Streiner Rudy Ricci

44 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Süper markette çalışan Freddy (Tom Matthews) ve Frank (James Karen) marketin bodrum katında bulunan ve içinde bir cesedin bulunduğu, büyük bir tüpü incelerken yanlışlıkla tüpteki gazı boşaltırlar. Gazdan baygınlık geçiren Freddy ve Frank ayıldıktan sonra tekrar yukarı çıkarlar ve inanılmaz şeyler olmaya başlar. Tüpten sızan gaz havalandırmadan bütün markete yayılmıştır. Doldurulmuş hayvanlar, deney için dondurulmuş kobaylar ve derin dondurucudaki bir kadavra aniden canlanmıştır. Korku içinde marketin sahibi olan When’i (Clu Gulager) ararlar. Dondurucudaki kadavrayı parçalara ayırırlar ama yinede onu öldüremezler. Son çare olarak marketin karşısındaki morgun fırınında onu yakıp kurtulmak isterler ama yaktıkları zaman kadavradan çıkan dumanlar, hemen morgun yakınındaki mezarlığın üstüne siner. O sırada mezarlıkta eğlenen bir grup serseri genç ise kendilerini bir anda yaşayan ölülerin arasında bulurlar. Hepsi ayrılıp markete ve morga kaçarlar. Ölüler ise yavaş yavaş etrafa yayılmaktadır ..

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen efran
Tüm yorumlar (29)
Warez (Amatör) | 28 Mart 2014, 11:49

Harika bir zombi filmi. İzlemediyseniz bir an önce izleyin. Pişman olmayacaksınız.


Bol sinemalı günler...


10/10

Cevap Yaz
0
0
sedatbasaran (Artist) | 01 Aralık 2013, 22:15

Çok iyi seviyorum bu filmi manyak bişi :D

Cevap Yaz
0
0
boraersomer (Amatör) | 27 Ağustos 2013, 17:02

yaşını belli ediyor tabiki ama insanı sıkmayan tatlı bir havası var filmin :)

Cevap Yaz
0
0
enssnl (Figuran) | 20 Mayıs 2013, 02:28

Bana göre serinin en güzel filmi bu...zamanın kısıtlı imkanlarıyla yapılmış,günümüzle kıyaslama yapılarak değerlendirilmemeli bence.Arkadaş ortamında neşesine izleyebileceğiniz bir film.

Cevap Yaz
0
0
siega (Amatör) | 26 Mart 2013, 17:32

Film ilk çıktığında daha evlerde yeni yeni video oynatıcıları giriyordu ilk olarak komşumuz almıştı ve birkaç tanede film almıştı bizde misafirliğe gittik ve filmleri izlemeye başlamıştık filmin kapağına bakarak merak ettik ve bu filmin kasetini videoya takarak izlemeye başladık o zamanlar daha 9 yaşında falandım filmi izledim ve bana o kadar korkutucu geldiki o gece sabaha kadar korkudan uyuyamamıştım yıllar sonra tekrar seyrettiğimde korkudan çok komedi ağırlıklı olduğunu fark ettim .... çocukluk işte :)

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz