Şrek 3

Shrek the Third

Bütün Fragmanlar ►
Şrek 3 (2007) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.8
/ 10
1947 oy

15 Haziran 2007

2007 - ABD

AnimasyonKomediMacera

93 Dak.PT93M

 -

Cameron Diaz Antonio Banderas Eddie Murphy Justin Timberlake Okan Bayülgen

Andrew Adamson Chris Miller Aron Warner Jeffrey Price Peter S. Seaman Jon Zack

2369 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Kral Harold hastalanınca taht için uygun bir varis bulmak Shrek’e düşer. Aksi takdirde tahta geçeceği için çok sevdiği bataklıktan ayrılmak zorunda kalacaktır. Bu konuyla ilgili olarak Eşek ile Çizmeli Kedi’yi görevlendiren Shrek, taht için en doğru varis olarak gördüğü kişiyi gözüne kestirir. Bu kişi, Fiona’nın asi ruhlu kuzeni Prens Artie’den (Justin Timberlake) başkası değildir. Öte yandan çok çok uzaklarda Fiona’yı bir zamanlar yüzüstü bırakıp terk eden eski nişanlısı Prens Charming, tahtı ele geçirmek için peri masallarından topladığı kötü adamlar ordusuyla kentte fırtınalar estirmektedir. Ancak kenti savunmaya kararlı olan Fiona ile annesi Kraliçe Lillian’ın peri masallarındaki iyi insanları yanlarına topladığından haberi yoktur. Shrek, Eşek ve Çizmeli Kedi’nin, “geleceğin kralı” olarak gördükleri Artie’yi daha mükemmel olması için değiştirme çabası devam ederken, diğer tarafta Fiona ve prensesler ordusu ise Prince Charming’i durdurmak zorundadır. Bunu başaramazlarsa ortada Artie’nin hüküm süreceği bir krallık kalmayacaktır.

Devamı
Gizle

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Hepsini Göster
Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Jön) | 06 Eylül 2013, 20:48

Shrek ve dostlarını izlemek gerçekten çok keyifli!Her serisi bana göre çok başarılı ve arşivlik..

0
+9
crackedgirl (Amatör) | 18 Nisan 2007, 17:01

arkadasla aynı düşünceleri paylaşıyorum bnm de favorı iki anımasyon fılmım buz devrı ve shrek

0
+8
Tüm yorumlar (705)
Spaulding (Dublör) | 05 Nisan 2014, 13:32

Shrek 3 ile gelenek bozulmamış; masalları, efsaneleri ve klişeleri yine yerin dibine batırıyor Shrek the Third. Yine gayet eğlenceli olmuş, yine kırıp geçirdi, yine bir animasyon harikası ve yine şapka çıkarıyorum. Zaten özellikle son yıllarda tavan yapan bu 3 boyutlu animasyonların hemen hemen hepsi beni güldürmeyi başarıyor,gerçekten çoğunu iyi yapıyorlar. Bu üçüncü filmde de bu değişmiyor fakat üçlemelerin büyük bir kısmında da görüldüğü üzere başarı ve kalite seviyesi ilk filmden sonra belirli bir oranda düşmeye başlıyor.Özellikle ilk film konusu ve esprileri itibarıyla biraz daha öne çıkıyor.Yine de Shrek the third kendini rahatlıkla izleten ve serinin önceki filmlerini izleyenlerin olayı bitirmek için görmeleri gereken bir yapım.

Cevap Yaz
0
1
X (Amatör) | 17 Mart 2014, 08:26

Güzel bir animasyon filmi.

Cevap Yaz
0
0
DoukanKara (Amatör) | 24 Şubat 2014, 23:51

serinin en kötü filmiydi ama yinede idare eder.

Cevap Yaz
0
0
sahingz (Profesyonel) | 22 Şubat 2014, 00:10

biraz kötü ama idare eder

Cevap Yaz
0
0
STEPHEN1A (Dublör) | 02 Şubat 2014, 20:27

harika bir komedi..sinema salonundaki cocuklarla beraber gülmekten öldüm.ya ben hala cocugum ya da kapsama alanı genıs bır film.Çizmeli Kediye bayılıyorum:)bu filmde özellikle her masal kahramanını görmek güzel birsey..iyi seyirler diliyorum

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz