Aşkın İkinci Yarısı

Aşkın İkinci Yarısı (2009) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.1
/ 10
217 oy

08 Ekim 2010

2009 - TürkiyeABD

DramRomantik

93 Dak.PT93M

Mehmet Aslantuğ Arzum Onan Sanem Fidan Turgay Girgin Orhan Güner

Mehmet Aslantuğ

110 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Bir sahil kasabasında münzevi hayatı süren adam, bir sabah beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Kapıda kendisini bekleyen sürpriz, yıllar önce terkettiği karısıdır. Adam bir alkol bağımlısıdır ve karısı onu tüm uğraşlarına rağmen bu bağımlılığından kurtaramamıştır. Baş edemekdikleri bu sorunun ardından adam altı yıl önce karısını terk etmiş ve yaşadığı sahil kasabasına taşınmıştır. Uzun yıllar sonra hayat onların yollarını bir kez daha kesiştirmiştir.

Filmi Ekleyen alexseeler
Popüler Yorumlar
LostInAusten (Profesyonel) | 20 Ağustos 2009, 10:09

Mehmet Aslantuğ eminim bu işi de çok iyi kıvırmıştr. merakle bekliorm ben.bu arada filmin bütçesi 2milyon dolarmış die de duydum...

0
+13
gmzgz (Amatör) | 25 Eylül 2009, 19:55

bu ikiliye hayranım!!..kesinlikle izlicem bu filmi..bi filmde mehmet aslantug varsa zaten o filmin  kötü olma ihtimalinin hıc olmadgını dusunuorumm...ikisini bırlıkte bı fılmde gormeyelı de bayagı olmustu,cok ozlemiştık,sabırsızlıkla beklıoorm..

3
+12
Tüm yorumlar (143)
candancandan (Dublör) | 13 Aralık 2013, 15:19

filmin yavaş ilerlemesine ve olağandışı pek bir şey gelişmemesine rağmen bu ikilinin dram türünün hakkını gayet iyi verdiğini düşünüyorum,başarılı.

Cevap Yaz
0
0
ellifs (Figuran) | 05 Kasım 2013, 15:07

Orta düzeyde bir film.

Cevap Yaz
0
0
ElifSARAL (Figuran) | 04 Eylül 2013, 16:52

Filmi yazan ve yöneten ayrıca oynayan Mehmet Aslantuğ'un ileride daha iyi filmler yazmasını umuyorum zira kendisinden çok umutluyum bu film biraz sönük kalmış olabilir ancak sıcak bir filmdi oyunculuk iyiydi

Cevap Yaz
0
0
themovieman (Figuran) | 16 Temmuz 2013, 22:27

Türk sinemasında bu kadarv boş verilmiş filmler olmamalı.. Filmi izlerken bişey olmasını beklerken birden bitti ..

Cevap Yaz
-1
+0
Hijyenik (Profesyonel) | 20 Şubat 2013, 10:22

Doğrusu bu filmi izlerken beklentimi yüksek tutmamıştım. Çünkü film hakkında hiçbir şey bilmiyordum. Filmin yönetmeninin Mehmet Aslantuğ olması bende ufak bir merak uyandırdı.
Kanaatime göre film ilk dakikalarda tavrını ortaya koydu. Televizyonda, arka fon etkisiyle Hrant Dink'in sesine tanık olmamız buna delildir. Ki sonrasında filme devam etmemin önemli bir nedeni de bu oldu. Hrant'ın hatırı için izledim biraz da.
Hatır için izlediğimi düşünüyordum fakat filme devam edince hatır değil gereklilik işin içine girdi. Mehmet Aslantuğ bana göre içindeki ayrı bir yeteneği -yönetmenlik yeteneği belki de- ortaya çıkarmıştı bu filmle. Filmin geçtiği mekânların cennetvarî yapısı, oyuncuların insana akseden sıcak kanlılığı (özellikle Arzum Onan), New York gibi bir yerde enfes karelerle filmin süslenişi vs. filmin genel güzelliklerinden bazılarıydı. ,
Filmde bir durağanlık var fakat harika mekânları seyre dalınca unutuyorsunuz bu duranlığı. Hatta hoş bir etki ortaya çıkıyor.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz