Kurtlar Vadisi: Filistin

Kurtlar Vadisi: Filistin (2010) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.3
/ 10
2467 oy

28 Ocak 2011

AksiyonMacera

Umut Tabak

Raci Şaşmaz Bahadır Özdener Cüneyt Aysan

1604 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Gazze’ye insani yardım malzemeleri götürmeye çalışan gemilere yapılan kanlı baskın üzerine Polat Alemdar ve arkadaşları Filistin’e gitmiştir. Yapılacaklar bellidir: Bu baskının askeri planlayıcısı ve yürütücüsü olan İsrailli komutan ele geçirilmelidir. Filistinlilerle kurulan ilk temaslar sayesinde hedefine adım adım yaklaşmaya çalışan Polat Alemdar’ı bazı sürprizler beklemektedir. Hedeflerindeki kişi olan Moşe Ben Eliezer’in kural tanımaz gaddarlığı ve teknolojik imkânları işleri zorlaştırmaktadır. Polat, Moşe’ye ulaşmaya çalışırken, Filistin’de masum insanların nasıl öldürüldüklerini görür. Moşe, köyleri yıkmakta, çocukları öldürmekte ve Polat’a yardım eden herkesi hapse atmaktadır. Ancak teknolojik imkânlar ve kural tanımazlık, Moşe’yi kurtarmaya yetmeyecektir.

Devamı
Gizle

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Filmi Ekleyen jokerxxx
Popüler Yorumlar
ByPeRCin (Amatör) | 21 Şubat 2010, 19:38

Bu filmde Filistin dramını doğru bir şekilde anlatmaları lazım. Filmde gerçekçi bir konu üzerinden gitmeleri lazım. Mesela Polat Alemdar\'ın arkadaşı Filistin\'de yaşıyordu. Onu katlettiler. Bunun üzerine Polat Alemdar hepsini deşti. Böyle bir konusu olursa filmi yaptıklarına değmeyecek. Ve ayrıca benim düşüncem : Kurtlar Vadisi Pusu ile kesinlikle ilişkilendirilmemeli. Sadece Vadi hayranlarının değil de; tüm herkesin beğeni toplamasına önem verilmelidir. Ama eğer bu filmde Filistin\'i bir yerde bile olsa kötü gösterirlerse Politik açıdan bir kriz olacağından eminim...

10
+20
lExceeD (Dublör) | 30 Ocak 2010, 02:37

adamlar para için ne yapacaklarını sasırdı artık her sene bi kurtlar vadisi filmi cıkar...

4
+18
Tüm yorumlar (2152)
HasanHseyinOZBUNAR (Dublör) | 15 Nisan 2014, 19:10

Film aslında güzel bir mantıkla yapılıyor. Gerçek bir hikaye ile başlanıyor ama film sonra kurgunun esiri oluyor. Aşırı abartı sahneleri var. Bence hikayeyi biraz daha gerçekçi ele almaları lazımdı, ama o zaman da sanat filmi niteliği taşıdığı için kimse seyretmezdi. Ama herşeyin yanı sıra film çok iyiydi insanı ister istemez heyecanlandıran sahneleri var. Film teknik açıdan da gayet kaliteliydi. Bizim sinemamızda pek becerilemeyen, silahlı çatışma, takip, araç, bina patlatmak gibi detaylardan oluşan aksiyon sekansları için filmin teknik ekibini defalarca tebrik etmek gerek. İlk filmde bu anlamda başarılıydı ama KV:Filistin bu teknik kabiliyeti biraz daha ileri götürmüş.

Cevap Yaz
0
1
sportivoenzo (Amatör) | 05 Nisan 2014, 17:25

Efsane Polat Alemdar ; bu kez Filistin topraklarını fethediyor .

notum : 7

Cevap Yaz
0
0
yilmazbahadir (Amatör) | 25 Mart 2014, 14:57

serinin en güzel filmi bana göre(diziyi izlemiyorum)

Cevap Yaz
0
0
anjali (Figuran) | 24 Şubat 2014, 22:35

ırak kadar iyi değildi ama türk sinemasının islam dünyasının sorunlarını beyaz perdeye aktarması takdir ve teşvik edilmesi gereken bir şey. sert eleştirileri anlamıyorum.

Cevap Yaz
0
1
musabyilmaz (Amatör) | 05 Ocak 2014, 20:43

KVF müslüman sömürücülüğüne katkıda bulunan abd filmlerine kontradır.

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz