Görünmez Savaşçı

Stealth

Görünmez Savaşçı (2005) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
152 oy

23 Eylül 2005

2005 - ABD

Bilim KurguAksiyonMacera

121 Dak.PT121M

W.D. Richter

120 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Henry, Ben ve Kara, Amerikan Donanması'na bağlı savaş pilotlarıdır. Takımlarına yeni katılan yüksek teknoloji ürünü 'görünmez savaş uçağı' kontrolden çıkınca onu etkisiz hale getirmek, bu üç pilota düşer.

Filmi Ekleyen ruyakiz
Tüm yorumlar (53)
sportivoenzo (Amatör) | 29 Mart 2014, 15:16

hayatımda izlediğim en iyi savaş uçağı filmlerinden bi tanesi oldu benim için , filmin görsel ve ses efektlerini başarılı buldum .

notum :8

Cevap Yaz
0
0
Boracan2013 (Figuran) | 31 Aralık 2013, 15:08

ilmek ilmek işlenmiş çok etkileyici bir senaryo. teknolojik bir uçak etrafında gelişen; izleyene vatanseverlik, bağlılık cesaret vs gibi duyguları vermeye çalışan harika bir film. görsel sahneler çok güzel. oyuncular iyi seçilmiş bence mutlaka izlenmesi gereken bir film.

Cevap Yaz
0
0
ikonium42 (Artist) | 16 Eylül 2013, 00:52

Alanında sağlam bir film olan -stealth- aksiyon sahneleriyle dolu.Kesinlikle izleyen sıkılmaz.Yalnız dikkatimi çeken çok yüksek maliyeti olduğu için hasılatı bütçenin ancak yarısı olmuş..

Cevap Yaz
0
0
nbatahir (Profesyonel) | 24 Ekim 2012, 01:53

sağlam bi yorumu hakettiğini düşünüyorum bu fimin.Eagle eye ve echelon conspiracy e önderlik yapmış bir film olduğu kesin.filmin çıkış tarihi benim çok yoğun olduğum bir zamanlara dek gelmiş ki kaçırmışım zamanında bu filmi ancak imdb aldığı puanı kesinlikle haketmiyor.burda kesinlikle bir sıkıntı var.filmi yüzeysel bakmayacaksın.çağımızın en önemli bilimkurguları arasında yer alan yapay zekanın çok hoş bir örneği seyretmiş oluyoruz.bazen bize karşı bazen kendini yok etme pahasına bizi savunma.yapay zekanın gelişip bir gün insan gibi algılara sahip olabileceğini gösteriyor.provaganda yoluyla bakmak yerine direk bilimsel olarak bakarsak daha karlı çıkacağımızı seyreti keyfimizin daha üst noktalara çıkacağından eminim.Dönemine göre yani en az bir 7 yıl öncesinden bahsediyoruz ki sinema sektörü her geçen sene bile büyük değişimler ve gerçek bilimin asıl kullanıldığı yer gibi teknolojiyi üst dizeyde kullanan bi sektör olarak bence harikaydı.Aksiyon bilimkugu bide eğer hızı çok seviyorsanız kesin izlemelisiniz.dediğim gibi...nerden baksan en 7.5 alır diyorum bu film.bu kadar yazmamın sebebi de haksız aldığı imdb puanıdır.

Cevap Yaz
0
0
mzrahkapar (Jön) | 16 Nisan 2012, 19:18

bana göre orta derecede bir film basit çekilmiş gibiydi yinede savaş uçaklı hız filmlerinden hoşlananlar izlesin 10/6

Cevap Yaz
-1
+1
Görüşleriniz