Kabuslar Evi: Onlara Dokunmak

Kabuslar Evi: Onlara Dokunmak (2006) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.0
/ 10
63 oy

DramGerilimGizem

Çağan Irmak

44 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Yunus (Yiğit Özşener), sırlarla ve acılarla dolu geçmişiyle boğuşan; lanet mi, yoksa hediye mi olduğuna karar veremediği yeteneğinin altında ezilen bir adamdır. Dinlenmek ve huzur bulmak için küçük bir ev bulmak umuduyla Sema Emlak'ın kapısını çalar. Yerleştiği Kabuslar Evi'nde çocukluğuna ve geçmişine yaptığı yolculuk; ruhunun hafiflemesine ve hep rüyalarında gördüğü, o uzak ülkeye gidiş yolunu bulmasına yardım edecek midir?

Filmi Ekleyen Fearless-TR

"Kabuslar Evi: Onlara Dokunmak" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Tüm yorumlar (18)
Rmznnn (Amatör) | 22 Şubat 2014, 11:25

İlk izlediğim DVD filmdi.

Cevap Yaz
0
0
JenGarner (Jön) | 31 Ekim 2013, 15:37

Bu seriyi çok seviyorum. Serinin en güzel filmlerinden biriydi. Çağan Irmak gerçekten çok iyi bir yönetmen ve senarist.

Cevap Yaz
0
0
JKim (Profesyonel) | 05 Eylül 2012, 00:37

Serinin en iyi filmiydi !!!.Çok etkilendim ve izlerken bir saniye bile sıkılmadığım bir filmdi.Yiğit özşener harika oynamış.Kurgusu,senaryosu harikaydı.Çağan ırmağı tebrik etmek gerekli.Takip ve hayal-i cihanı çok sevmiştim.Onlara dokunmak ise kesinlikle en beğendiğim serisiydi.Replikler harikaydı.Bu bütçelerle ancak bu kadar iyi bir film yapılırdı.Keşke sinemada devam filmi çıksa...Artı olarakta Sema hanımın sırları olduğunu düşünüyorum umarım o sırları diğer filmlerde öğrenirim.Puanım 10/8.5

Cevap Yaz
0
2
zgm (Jön) | 30 Mayıs 2012, 23:45

Ev her bölümde olduğu gibi bu bölümde de filmin geneline bağlı; "sanki ev beni çağırdı." Onun haricinde evde geçen ilginç bir olay yoktu bu bölümde. Replikler açısından belki de serinin en iyi filmiydi. Duygularıma tercüman olan cümlelerin replik sahibi olduğu için yiğit özşener 2.defa aklımda yer edinmiş oldu. Serinin geçmiş bölümlerine ait kesitler yer alması başlangıçta evin sırlarını bu bölümde öğrenicez sanırım biraz olsun hissini vermişti. Gel gelelim ne yazık ki öyle olmadı.
"Burdan sonrası spoiler " Filmden aklımda kalan en iyi replik dizisi ise:
"Binlerce kez öpülmüş dudaklar öpmüştüm. Ha ! bu arada yanlış anlamayın birinin hayatında ilk olmak değil istediğim ama tek olmak. Tek. Bunu istemek en doğal hakkım öyle değil mi? Dokunduğum her el, bir başkasınınkini tuttuğunu düşlüyordu. Birilerinin yerine konuyordum. Gözlerimin içine bakılarak yalanlar söyleniyordu. Nasılsa içimi bilemez diye. İşte bu kadardı hikayem, aşk yoktu ölmüştü. Ruhuna El-Fatiha..."

Cevap Yaz
0
1
salyaz (Profesyonel) | 02 Şubat 2012, 23:55

Serinin en iyi filmi diyebilirim, oyunculuklar ve replikler harika, kesinlikle izlenmeli...

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz