Serra Yılmaz

Hititya Madalyonun Sırrı Fragman 2
Serra Yılmaz profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.2/ 10
413 oy
318 kullanıcının favorisi

Serra Yılmaz

Türkiye

13 Eylül 1954

Biyografisi

Sanat hayatına Şehir Tiyatroları'nda başlayan Yılmaz, Fransa'da Université de Caen, psikoloji bölümünden mezun oldu. Dostlar Tiyatrosu'nda yer aldı. İstanbul'da yaşayan sanatçı, Fransızca ve İtalyanca'dan simultane çeviri konusunda profesyonelce çalışmakta olup, Papa 16. Benedict'in Türkiye ziyaretinde çeviri yapmasıyla göze battı. Sanatçı, Ferzan Özpetek'in Karşı Pencere filminde büyük başarı elde etmiştir. İtalyan sinema dünyasında iyi tanınan Serra Yılmaz, yurtiçinde ve dışında sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır. Tarkan'ın Hüp şarkısının klibindede yer almıştır.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Popüler Yorumlar
mevirik (Dublör) | 13 Ekim 2013, 23:04

sera yılmaz: Başörtülü kadınlar öcü gibi geliyor sagopa : Şeytan melekleri öcü gibi görür

3
+25
KartaI1903 (Figuran) | 28 Mayıs 2014, 10:00

yobaz derken? İslama inan islamın 5 şartını yrine getiren imanında altı şartına uyanlar neden size rahatsızlık veriyo. madem biz böyle olunca yobaz oluyoz siz nesiniz o zaman zındık, kafir, ataist falanmı oluyorsunuz. öyleya insan ya siyah olur ya beyaz ortası gri olmaz sen hangisisin?

2
+21
Tüm yorumlar (88)
gulsahkrmn (Amatör) | 25 Kasım 2015, 05:52

Insanlarla dalga geçip,hareket edeni sevmem.hele söz konusu inancsa.böyle birinin sanatını da izlemem

Cevap Yaz
0
0
ahmettubadan (Amatör) | 15 Kasım 2015, 16:45

0.25 in daha altı olsaydı onu verecektim.

Cevap Yaz
0
0
MarlaTumoru (Amatör) | 18 Ekim 2015, 12:58

kişisel düşünceme göre kaliteli bir oyunculuğu var.fakat türkiye gibi hassas bir ülkede seviyesini düşürücü kelimeler etti ve zaten onlarca yıldır cehaletten kaynaklanan bir tartışmada sığ görüşünden dolayı sanatçı kimliğini geri plana attı.bazı tarafsız olamayan sahıslar size ne kişinin dini görüşünden demiş.Konu dini görüş değil hakarettir.Tabi bu konuyu savunan şahısların kimisinin içten içe sanatçının sarfettiği sözler hoşuna gidiyor.Bazı kesiminde hakaret kendilerine edilmediği için taraflı vicdanları rahat.Eğer bir sanatçı ateistler maymuna benziyor dese aynı tepki o sanatçıyada verilmelidir.tarafsız bakılmalı sırf o dine inanmıyorum yada ideololojime aykırı deyip diger insanları küçük görmek çok zavallıca bir durum...

Cevap Yaz
0
1
BaXTeR09 (Amatör) | 13 Eylül 2015, 19:09

Burada kadının dini görüşünü eleştirenlere bir şey söylemeye gerek yok.Onların zaten seviyesi belli.Burası sinema sitesi.Yapacağınız yorumu sinema ile ilgili yapın.Oyunculuğuna gelirsek açıkcası beğenmiyorum performansını.

Cevap Yaz
0
1
BaXTeR09 (Amatör) | 24 Kasım 2015, 16:40

En basit örneğiyle kadın diyor ki Türbanlıları öcü gibi görüyorum.Bu onun görüşüdür.Benim görüşümde yolda bir Apaçi yada Keko gördüğümde onun bana öcü gibi gelmesi saçma gelmesidir.Buda benim görüşümdür.Ama bir başkası Apaçiyi yada Keko tarzını seviyor olabilir.Yani demem o ki kişilerin dış görünüşleri hakkında herkesin düşündüğü kendinedir.Bizim okulda Nazilli Anadolu İmam Hatip Lisesinde kaç tane hoca tanıyorum Açıkları öcü gibi gören.Tabi senin bu tarz olaylardan haberin olmaz.Çünkü seninde bizim okuldaki hocalardan hiçbir farkın yok.Sağcıyız diye gezinir insanı dinden soğutursunuz.

0
0
BaXTeR09 (Amatör) | 24 Kasım 2015, 16:35

Ortada bir hakaret yok.Hakaret ettiyse git davanı aç o zaman ? Zaten Müslümanlara bir şey söylediği yok.Türbanlıları öcü gibi görüyorum diyor.İkisi ayrı şeyler karıştırmamak lazım.Ha sana göre Türban olmadan Müslümanlıkda olmaz.Sebebi de senin sağcı olmandan kaynaklanıyor.Görüş kişinin kendisine has yani kişiden kişiye değişen kişinin düşüncelerini yansıtan bilgidir.Ayrıca sağcı kardeş Atatürk'ü ve İslam'ı büyük yazmaya özen göster lütfen.

0
0
MarlaTumoru (Amatör) | 23 Kasım 2015, 22:57

Hakaret hiçbir zaman ne siyasi görüş nede dini görüş olmuştur hakaret görüş değildir öncelikle ona bir dil uzatalım.Görüş nedir biliyor musun senin bilmediğin muhakkak.serra yılmaz islam bana göre barış dini değil dese bu görüştür.Fakat müslümanları öcü gibi görüyorum derse bu hakarettir farkı anlayabildinmi sayın atatürkçü turancı islamcı arkadaş

0
1
BaXTeR09 (Amatör) | 25 Ekim 2015, 01:45

Anlamadığın nokta şu.Ben kadının burada dini yada siyasi görüşünün tartışılmasına karşıyım.Burası bir sinema sitesi.Siyaset yapmak istiyorsan sözlüklere yada forumlara gidebilirsin.Yada başka sitelere.Ben bu kişinin oyunculuğunu değerlendirdim ilk yorumumda ve sen bana tarafsız bakabilen biri değilsin yazdın.Ben Türküm-İslamcıyım.Türk-İslam birliğine inanıyorum.Turancıyım.Ülkücüyüm.Türkeşçiyim.Atatürkçüyüm.Yani kadının başörtüsünü öcü gibi görmesi burada konuşulması gereken bir konu değil.O kadının kendi siyasi ve dini görüşüdür.Zaten Müslüman olmadığı da belli.Ama burada eleştrilmesi gereken oyunculuğunu sinemacılığı.Dini yada siyasi görüşü değil.

0
0
MarlaTumoru (Amatör) | 21 Ekim 2015, 21:10

peki Serra Yılmaz tesettüre öcü gibi derken neye dil uzattı söyler misin?

0
0
DowneyJr (Dublör) | 13 Eylül 2015, 13:06

Müslüman ülkede yaşayıp müslümanlardan nefret ettiğini söyleyen hakaret edip duran sözde sanatçı..

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz