Sinemalar.com

Eyyvah Eyvah 3 Filminden İlk Afiş

Eyyvah Eyvah 3 Filminden İlk Afiş
27 Aralık 2013

Hüseyin Badem geri dönüyor! Son filmiyle bizleri gülme krizine sokan Ata Demirer, Eyyvah Eyvah serisinin üçüncü filmiyle tekrardan karşımıza çıkıyor.

 

31 Ocak 2014'te vizyona girecek olan Eyyvah Eyvah 3 filminde Hüseyim Badem, babasını bulduktan sonra hayatının aşkı olan Müjgan ile evlenmiş, kendiside Zabıta olmuştur. Yol arkadaşı Firuzan ise şöhretine şöhret katmıştır. İşte tam bu sırada Müjgan'ın hamile olmasıyla birlikte Geyikli'de olaylar yine çığırından çıkacaktır.

 

Filmin kadrosunda Demet Akbağ, Ata Demirer, Özge Borak, Serra Yılmaz, Tarık Ünlüoğlu, Salih Kalyon, Ayşenil Şamlıoğlu ve Tanju Tuncel gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosunu Ata Demirer yazarken, yönetmenliğini Hakan Algül üstlendi.

 

Eyyva Eyvah 3 vizyona 31 Ocak 2014'te girecek.

 

Tüm yorumlar (2)

Avatar
Sedatkrkmz (Figuran) | 29 Aralık 2013, 15:10

((31)) ocak ta: D

Cevap Yaz
0
2
creadigol (Figuran) | 27 Aralık 2013, 21:29

Her zaman söylüyorum biz komedide başarılıyız ama bazen bazı filmlerin ***unu çıkarıyoruz.Bu da öyle filmlerden biri.Eyvah eyvah ilk film çok güzeldi.Üzerine ikinciyi çektiler ona da eyvallah...Tamam da niye şimdi üçüncü? Neden bu zorlama anlamıyorum.Bir filmi de zirvede bırakalım ya.Yok inadına hasılat yakalayalım diye devam.Ata Demirer gibi mizacı geniş biri neden farklı komedi filmleriyle karşımıza çıkmıyor.Eminim başarılı yapıtlara imza atıcaktır ama...Neyse bu kadar eleştiriyi şöyle kapatayım umarım bu filminde de başarılı olmayı başarır. :)

Cevap Yaz
1
3
creadigol (Figuran) | 4 Ocak 2014, 21:03

Harry Potter'la Eyvah Eyvah'ı anca senin yaşında biri kıyaslıyabilirdi zaten.Harry potter ,yüzüklerin efendisi yada hobbit gibi filmlerin seri olacağı en başta senaryo yazılırken belirleniyor ama bizim yaptığımız filmlerde ''ilk filmi çıkartalımda tutarsa ikincisini çekeriz'' mantığıyla yazılıp çekiliyor.Keşke seri filmler yapabilsek yada bir sonraki filmde ''acaba ne olucak'' diye düşünebilsek.Recep İvedik 1-2 de senaryoları hazırdı ve gerçekten iyiydi. Alel acele 3 yazıp çektiler o kadar tutmadı, beğenilmedi.Şahan gökbakar akıllı adam 4'ü çıkarmak yerine bekledi,senaryosunu geliştirdi,arada da Celal ile Ceren diye bir film çıkardı.Celal karakterindeki ivedik özelliklerini biraz kullandı ki karakter unutuldu mu unutulmadı mı diye.Bizim ülkemizde film sanat olarak değil ticaret olarak yapılıyor ve senin gibilerde bunu yiyor.Bu anlattıklarımı anlaman zor yaşın daha küçük.Tavsiyem biraz yabancı film seyret ve film nasıl yapılıyormuş gör.Gerçi sen ESARETİN BEDELİ gibi filmi beğenmeyen bir zihniyete sahip olduğun için bu zor.

0
2
omerdemir_9SBV (Amatör) | 4 Ocak 2014, 18:44

Ona bakarsan harry potter 8 seri ona ne diceksin. Eyvah eyvah 2 izlendiği için 3 çıkıyor. Sözde çıkmaycaktı ama çıktı. Bence çok da güzel oldu. Bi yandan Recep ivedik 4 Bir yandan eyvah eyvah güzel oldu böyle.

1
0
Görüşleriniz