Acun Ilıcalı

Adabı-ı Muaşeret Fragmanı
Acun Ilıcalı profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.9/ 10
802 oy
750 kullanıcının favorisi

Acun Ilıcalı

Türkiye

01 Ocak 1972

Biyografisi

Kadıköy Anadolu Lisesi’ni bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği’ni kazandı. Ancak okulu bitirmeyip, televizyonculuğu seçti. Televole, Dokun Bana gibi programların sunuculuğunu yapan Acun Ilıcalı, son yıllarda Acun Firarda, Fear Factor ve Survivor Türkiye-Yunanistan programlarının yapımcısıdır ve sunuculuk görevlerini de üstlenmiştir. Ayrıca, Başta Türkiye’deki üniversiteler olmak üzere, Anadolu’da stand-up gösterileri yapmaktadır. Stand-up gösterilerinde meslek hayatı boyunca başına gelenleri komik bir dille izleyicilere aktarmaktadır.

Katkıda Bulunduğu Son 0 Yapım

Popüler Yorumlar
LOsTGrL (Star) | 02 Haziran 2013, 04:38

Türkiye'de yaşanılan bu son trajik olaylara rağmen hala ara vermeden programını yayınlamaya devam etmen ne derece doğru!!!umarım halkımız yeri geldiği zaman bazı (özel) sebeplerden aniden programına ara verdiğin günleri unutmamıştır..

0
+12
GlamManiac (Figuran) | 01 Eylül 2013, 15:57

adama çamur atıp duruyosunuz millet sevmese her geçtiği kanalı zengin etmezdi adam yapıyor ve izlettiriyor başarılı ki her yaptığı programı milyonlar izliyor gerisi boş konuşmadan ibaret gerçek bu saygılar..

11
+6
Tüm yorumlar (344)
SinemaTalebesi (Profesyonel) | 21 Ekim 2014, 01:34

Tv8in sahibi. Bilen var mı ?

Cevap Yaz
0
0
aloitapeli (Dublör) | 27 Haziran 2014, 21:21

eskiden survivor'u sever ve izlerdim ama artık aklımı başıma devşirdim.survivor'ın zaten amacı insanlara kavga izletmek,beyinlerini bulandırmak,saçma saçma delişkanlı geçinen tipler yaratıp şampiyon etmek,kavgayı insanların zihnine aşılayıp saldırgan toplum yaratmak ve insanlaar zayıf olanı ezip sinsi olmakla kazanılacağını aşılamak.çünkü programları bu tür şeyleri resmen övüyor ve survivor yarışmacıları da zaten kendilerine verilen rolleri oynuyor.ben uyandım darısı diğer survivor ve acun programı izleyenlerin başına.ayrıca kendisi tam bir hükümet yalakası.

Cevap Yaz
-2
+1
cem_guler_315 (Amatör) | 26 Haziran 2014, 01:31

Nerden nereye vay be

Cevap Yaz
0
0
FbSinanSarp (Fenomen) | 05 Haziran 2014, 21:32

Şöyle yorumları genel olarak okudum çoğu yorum olumsuz. Tamam buna lafım yok da arkadaş neden yazılan yorumlarla verilen puan yanlış orantı da onu çözemedim ben yav. 794 oy var 747 si favorisine eklemiş yorumların 3/2 si olumsuz bu işte feci bir çelişki var

Cevap Yaz
0
0
Syl (Figuran) | 10 Aralık 2014, 19:36

Kimse Bülent Ersoy dinlemez,ama konserleri dolup taşar...
Kimse Türk dizisi izlemez,ama bu ülke 700 bölümlük dizi de gördü... (Unutma Beni)
Kimse Acun'u sevmez,ama Acun milyon dolar para kırar...

Çelişkilerin ülkesi; WELCOME TO TURKEY...

0
1
FbSinanSarp (Fenomen) | 10 Aralık 2014, 21:01

Yani kardeşim dediklerimiz ile yaptıklarımız tutarsız

0
1
FACU (Jön) | 08 Mayıs 2014, 00:09

Genel olarak her zaman kendilerini geri çeken sorumluluk almayan kolay kolay tanınmayan yapımcıların aksine omuzlarında binbir yük olan bir adam görüyoruz... Hem güvenilir hem insana insanca yaklaşan, tabiri caizse yüzünde nur olan, insan kalitesini bize göstermiş bir adamdır... Kendi dişiyle tırnağıyla "Acun firarda" dan kanal almaya giden bir yolculuk. Her zaman titiz bir iş kaliteli yapımlar eğlence ve huzur önplanda. Ben bu adamı çok seviyorum sonuna kadar arkadasındayım. Hayatımda gördüğüm en mert adamlardan biri. O ne yapsa izliyorum, ekrana kilitleniyorum daha önce izlediklerimizi göz önüne alırsak biz neler izliyormuşuz böyle diyebiliriz ki bu da yaptığı işlerin kalitesini ortaya koyar. Şuan ki düşüncem hiç bir şey olmasın tvde sırf bu adamın bize verdiklerini alalım bana o bir ömür yeter...

Cevap Yaz
-1
+0
Görüşleriniz