The Closer

8,5 18 oy

The Closer Dizi Konusu

Bildiğiniz polisiyelerin ötesinde... Dedektif Brenda Leigh Johnson karşısındakini bazen büyülüyor, bazen tehdit ediyor, ama suçluyu mutlaka konuşturuyor.

 

Onun adli tıpla işi yok! Sıradan soruşturma görevlerini ise yetenekli asistanlarına bırakıyor. Onun işi suçlulardan itiraf koparmak. Dedektif Brenda Lee Johnson'a aldanmayın. Önce sizi büyülemeye çalışacak, bu işe yaramazsa tehdit edecek ve emin olun sonunda sizi konuşturacak. Alışılmışın dışında tarzı, insanları okuma ve gerçeği ortaya çıkarmaktaki eşsiz yeteneğiyle Brenda, Los Angeles'taki en zor ve en hassas davaları çözmeye geldi. Tabii önce ekip arkadaşlarının güvenini kazanmalı. Nip/Tuck yapımcılarının imzasını taşıyan The Closer'ın başrolünde, Altın Küre ödüllü Kyra Sedgwick var.

Devamını Oku

The Closer Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Kyra Sedgwick , Michael M. Robin , Michael Weiss , Michael Alaimo , James Duff , Hunt Baldwin , John Coveny , Andrew J. Sacks , Ronald Chong , Duppy Demetrius , Sheelin Choksey , Greer Shephard , Giampaolo Debole Favori: 20 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 10 kullanıcı The Closer dizisini izledi Diziyi Ekleyen: eren-bilgin96