20 Dakika

7,2 183 oy

20 Dakika Dizi Konusu

20 Dakika, Kaçış Planı (The Next Three Days) adlı Filmden uyarlanarak oluşturulmuş Türk, Televizyon Dizisi'dir. Dizinin senaryosunu, Ezel, Uçurum, Suskunlar gibi başarılı dizilere imza atmış Kerem Deren ve Pınar Bulut üstleniyor. Dizinin, Aralık 2012'de başlaması planlanıyor.
Hikayesini Kaçış Planı (The Next Three Days) adlı filmden alan dizide, mutlu bir evlilikleri olan çiftin hayatları, kadının işlemediği halde bir cinayetle suçlanarak hapise girmesiyle altüst olması anlatılıyor.Halaskar ailesinin kapısı bir gece çalınır. Polisler içeri dalar ve Ali Halaskar'ın (İlker Aksum) eşi Melek Halaskar'ı (Tuba Büyüküstün) cinayete teşebbüsten tutuklarlar. Ali hiçbir şey yapamaz. Her şey çok hızlı gelişir. Bugüne kadar bir faturayı bile yatırmayı becerememiş tarih öğretmeni Ali , karısının masumiyetini ispatlama peşinde bir yola çıkar. Yol çok uzundur fakat Ali'nin sadece 20 Dakikası vardır.

Devamını Oku

20 Dakika Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Ay Yapım , Kerem Çatay Favori: 110 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 191 kullanıcı 20 Dakika dizisini izledi Diziyi Ekleyen: redrush