Workaholics

7,7 15 oy

Workaholics Dizi Konusu

Aynı üniversitede okuyan üç erkek arkadaş, mezun olduktan sonra aynı işyerinde çalışmaya ve aynı evde yaşamaya başlar. Blake, Adam ve Ders adlarındaki bu üç “deli”kanlı, bir telemarket şirketi olan TelAmeriCorp’ta sabah 9’dan akşam 5’e kadar aynı odada çalışmakla kalmıyorlar, akşam 5’ten sabah 9’a kadar da bir partiden diğerine gecelere de hep beraber akıyorlar. Bu ortak yaşamdaki en büyük sorunları; henüz hiçbirinin yeterince olgunlaşmamış olması. Zaten başlarına ne gelirse, karşılaştıkları sorunlara hep çocukça çözümler üretmekten geliyor.
e2’nin yeni komedi dizisi Workaholics’in sacayağını oluşturan bu üç kafadarı canlandıran üç genç aktör, Blake Anderson, Adam DeVine ve Anders Holm aynı zamanda dizinin yaratıcıları arasında yer alıyor. Blake, Adam ve Anders’in birliktelikleri bundan yıllar önce oluşturdukları Mail Order Comedy ile başlıyor. Üçlü, kendi çektikleri komedi kliplerini YouTube’da paylaşmaya başladıktan sonra Amerika’nın kablolu yayında en popüler komedi kanalı Comedy Central’ın prodüktörlerinin dikkatini çekiyor. Daha önce Scrubs ve Desperate Housewives gibi dizilerde de benzer görevler üstlenmiş olan tecrübeli prodüktör Kevin Etten, kanal yöneticileri tarafından bu üçlüyle beraber yepyeni bir sitcom’un kapısını aralayacak bir pilot bölüm çekmek üzere görevlendiriliyor. O pilot bölüm de tahminlerin çok ötesinde bir beğeni toplayıp, yeni bir TV kültünün doğmasını sağlıyor.

Devamını Oku

Workaholics Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Favori: 8 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 11 kullanıcı Workaholics dizisini izledi Diziyi Ekleyen: HorrorStory
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!