Fırtına Sezon 1

8,1 129 oy

Fırtına Dizi Konusu

Köyün yakışıklı delikanlısı Ali ile Karadeniz kadar inatçı ve güzel Zeynebin tek umudu birgün birbirlerine kavuşmaktır. Kısa zamanda zengin olma hayallerine dalmış, bahçesini, tarlasını unutan ve hemen köşeyi dönme derdinde olan Ali'nin babası Hasan ile definecilik macerasına soktuğu Zeynep'in babası ve kendisinin de zengin arkadaşı Fevzi, onların bu aşkına hoş baksa da kızın annesi Emine, aileye kız vermek istemez. Bu aşka başka karşı çıkanlarda vardır.İş gezisine gelip Aliye aşık olan Naz gibi.
İklima, Alinin ablasıdır. 5 yıl önce denizde kaybolan kocası İsmailden sonra hayata küsmüş kimseye ne aşık olmuş ne de göz ucuyla bakmıştır. Taki denizden gelen Besim hayatına girene kadar.
Ziya ve Dursun Zeynebin kardeşleri ve başının belalarıdır. Ziyanın tek isteği futbolcu olmak Dursunun isteği ise kardeşinin Aliyle değil Ramazanla evlenmesi ve onunla ortak olmasıdır.
İki genç aşık bütün engellere rağmen aşklarını yaşamaya devam edeceklermidir?

Devamını Oku

Fırtına Dizisi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Necati Akpınar , Yılmaz Erdoğan Favori: 114 kullanıcının favori dizisi Diziyi İzleyenler: 80 kullanıcı Fırtına dizisini izledi Diziyi Ekleyen: coll-girll