Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Kule Soygunu

Tower Heist

Bütün Fragmanlar ►
Kule Soygunu (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.8 / 10
497 oy

4 Kasım 2011

2011 - ABD

AksiyonKomediSuç

105 Dak.

Jeff Nathanson Russell Gewirtz Rawson Marshall Thurber Leslie Dixon Noah Baumbach Adam Cooper Bill Collage Ted Griffin

363 kullanıcının favori filmi

808 kullanıcı, Kule Soygunu filmini izledi.

Film Özeti

 
Lüks bir Central Park konutundaki işçiler, teras katındaki milyonerin kendi emeklilik paralarını çaldığını keşfettiklerinde, en büyük intikamı planlarlar: Adamın kendilerinden çaldığını geri almak için yapılacak bir soygun.
 
Queens’in yerlisi Josh Covacs (Stiller), New York kentinin en lüks ve en iyi korunan konutlarından birini 10 yıldan uzun süredir yönetmektedir. Onun dikkatli gözlerinden hiçbir şey kaçmaz. Josh’un binasının en tepesindeki en gösterişli dairede yatırımcılarından iki milyar dolar çaldıktan sonra yakalanan Wall Street devi Arthur Shaw (Alan Alda) ev hapsindedir. Aldatılanlar arasındaki en zorlu kişiler kim midir? Maaşlarını Arthur’a emanet eden kule çalışanları.
 
Josh’un ekibi Arthur’un bu mükemmel suçtan paçayı yırtmasından sadece birkaç gün önce neredeyse imkansız olan şeyi planlaması için sağlam dolandırıcı Slide (Murphy)’a başvurur. Amaçları Arthur’un korunaklı dairesinde saklandığına emin oldukları şeyi çalmak. Bu acemi soyguncular amatör olsalar da binayı herkesten iyi biliyorlardır. Binayı yıllardır korudukları ama bunu fark etmedikleri ortaya çıkar.
 

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen dirty54
Görüşleriniz