Kim Possible: A Sitch In Time

8,6 11 oy

Kim Possible: A Sitch In Time Film Konusu

A Sitch in Time, Disney Kim Possible'ın ilk uzun metrajlı filmi. İlk kez 28 Kasım 2003'te Disney Channel'da yayınlandı.
Ron Stoppable yeni bir okul yılına hazırlanırken, ailesiyle birlikte Bayan Ogehs'in bir iş teklifi nedeniyle Norveçe taşınacağını öğrenir. Bu sırada Maymun Gücü, Dr. Drakken, Shego ve Duff Killigan, Tempus Simia Putu'nun parçalarını bulmak için işbirliği yaparlar. Bu put zamanda yolculuk yapmayı sağlıyordur. Zamanda yolculuk yaparak dünyayı yönetmeyi planlarlar. Kim, onları durdurmaya çalışır ancak Ron Norveç'te olduğundan dolayı Kim'e yardım etmeye yetişemez. Monique de Kim'e yardım etmeye çalışır. Fakat ikisi de kötüleri durduramaz. Başsız Tempus Maymun'unun başını bulan kötüler, zamanda yolculuk yaparak gözden kaybolurlar.
Rufus'un gelecekteki torunlarından Rufus 3000 ortaya çıkar ve Kim'e geçmişe yolculuk yapmasına yarayan bir cihaz verir. Bu cihazla kısa süre için geleceğe gider ve birinin Dünya'yı ele geçirdiğini görür. Bunu durdurmak için geçmişe dönmesi gerekir. Kötüler ise "Possible Takımı"nı yok etmek için "Zaman Maymunu"yla, zamanda geriye giderler.

Devamını Oku

Kim Possible: A Sitch In Time Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Mark Mccorkle Favori: 11 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 8 kullanıcı Kim Possible: A Sitch In Time filmini izledi Filmi Ekleyen: JB
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!