Çılgın Güzel

7,6 87 oy

Çılgın Güzel Film Konusu

Otoriteyi simgeleyen figürlerle sürekli çatışma halinde olan 17 yaşındaki lise öğrencisi Nicole'ün durumu, kızına her zaman mesafeli davranan kongre üyesi babası Tom Oakel için tam bir hayal kırıklığı yaratmaktadır. Nicole'ün üvey annesi Courtney de aynı kocası gibi düşünmektedir.

Gerçek annesinden ayrı yaşamak zorunda olan Nicole, sık sık derslerini asar, bir partiden diğerine koşar ve arkadaşlarıyla gezip eğlenmekten başka şey düşünmez.

Ancak yaşadığı zenginler semti lisesinin altın çocuğu olarak bilinen atletik yapılı Latin genci Carlos Nunez'e aşık olunca, bu rüyadan sarsılarak uyanmak zorunda kalacaktır. Eğlenmek ve dikkat çekmek için başladığı bu ilişki, Nicole için yepyeni sorunların habercisi olacaktır.

Yasalara saygılı, tüm yaşamı okulu ve geleceği üzerine odaklanmış olan Carlos, şüphesiz ki Nicole'den çok farklıdır. Hiçbir şeyi umursamayan Nicole'ün ihlal edemeyeceği bir yasa yok gibidir. O, zengin semtlerin kızıdır ve sahip olamadığı tek şey, insani değerlerdir. Yoksul bir semtten gelen Carlos'unsa sahip olduğu insani değerlerin dışında hiçbir şeyi yoktur.

Bütün bunlara rağmen devam eden ilişkileri, sınıf farklılıklarına büyük önem veren sistemin engeline takılır. Ne Nicole'ün arkadaşları, ne de Carlos'un ailesi durumdan hoşnut değildir. Herkesin onları ayırmaya çalıştığı bir noktada Carlos ile Nicole çok önemli bir kararın eşiğine geleceklerdir.: Ya giderek ağırlaşan problemlere teslim olup ayrılacak, ya da ilişkilerini sürdüreceklerdir...

Devamını Oku

Çılgın Güzel Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Mary Jane Ufland , Harry J. Ufland Favori: 96 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 55 kullanıcı Çılgın Güzel filmini izledi Filmi Ekleyen: chavo