Necessary Roughness Sezon 1

6,2 12 oy

Necessary Roughness Sezon 1 Film Konusu

Dr. Danielle "Dani" Santino dışarıdan bakıldığında mükemmel görünen bir hayata sahip bir kadındır. İki çocuk, mutlu bir evlilik ve parlak bir kariyer... Ama günün birinde, kocasının kendisini aldattığını öğrenince, hayatının düşündüğü kadar mükemmel olmadığını fark eder. İki çocuklu dul bir kadın olarak kendine yeni bir hayat kurmak isteyen Dani, tesadüfen tanıştığı New York Hawks (Amerikan futbol takımı) antrenörünün teklifi (takım psikologluğu) sayesinde amacı için ilk adımını atmış olur.
Terrence "T.K." King, Hawks'ın yıldızı konumundaki oyuncusudur. Düzensiz bir yaşama sahip TK, bir de nedensiz yere top tutma sorunları yaşamaya başlayınca kendini Dani'nin kapısında bulur ve ilk hastası olur. Baş belası hastasını adam etmenin kolay olmayacağını anlasa da vazgeçmeyen Dani, doğruya giden yolda kendine özgü yollar denemekten de vazgeçmez. NOT: Necessary Roughness gerçek hayat hikayesinden esinlenilmiş bir dizidir. Donna Dannenfelser adlı psikoloğun yaşamı dizi olarak ekrana uyarlanmıştır.

Devamını Oku

Necessary Roughness Sezon 1 Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Mark A. Altman , Kevin Dowling , Mark Kruger , Antoinette Stella , Ildy Modrovich Favori: 1 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 1 kullanıcı Necessary Roughness Sezon 1 filmini izledi Filmi Ekleyen: 243801
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!