Kahraman İkili Film Konusu

Free Birds, özgürlükleri için menülerden hindi yemeğini kaldırma amacıyla bir araya gelen ve zamanda yolculuk yapan iki hindinin eğlenceli öyküsünü konu ediniyor. Reggie son derece mutlu ve sorunsuz bir hayat sürerken kendini Şükran Günü yemeği için Beyaz Saray'da hazırlanırken bulur. Bir gün Jake isimli başka bir hindi tarafından kaçırıldığında ise orada bulunmasının asıl nedenini öğrenir. Reggie, yemek masasının onur konuğu olmaktan ziyade masanın sıradan yemeklerinden biri için kullanılacaktır. Reggie ve Jack kafa kafaya verip devasa binadan kaçmaya karar verirler, bu sırada da evin bir köşesinde yer alan hükümete ait gizli bir labaratuarla karşılaşırlar. Labaratuarda bulunan zaman makinesi onları 1621 yılına, Şükran Günü yemeğinin ilk kez yapıldığı tarihe götürür.
Kahraman İkili filminin Türkiye galası, İstanbul ve Şanlıurfa'daki yardıma muhtaç çocuklar için yapıldı. Murat Boz da Şanlıurfa'da genç hayranlarıyla buluştu.

Devamını Oku

Kahraman İkili Filmi Seslendirenler

Tümünü Gör
Yapımcı: Peter Farrelly , Cary Granat , Ed Jones , Craig Mazin , Scott Mosier , Alonzo Ruvalcaba , David I. Stern , Geoffrey Stott , John J. Strauss , David S. Lee Diğer Adı: Jake & Reggie, Turkeys Favori: 40 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 165 kullanıcı Kahraman İkili filmini izledi Filmi Ekleyen: Junla

Foto Galeri

Tümünü Gör