Kan Kokusu Film Konusu

Parkers ailesi, babaları Frank’in katı kurallarıyla herkesten uzak, münzevi bir hayat sürmektedir. Annelerinin beklenmeyen ölümünün ardından Iris ve Rose küçük kardeşleri Rory’ye göz kulak olmanın yanı sıra geçmişe ait ürkütücü bir sırrın yeni yüklenicileri olacaklardır. Fırtına nedeniyle taşan nehir ailenin sakladığı vahşi sırrın ipuçlarını ortaya çıkarınca, evlerinin kapısı yıllarca uzak durdukları kasabalı tarafından çalınmaya başlanacaktır.
 
Jim Mickle’in yönetmenliğini üstlendiği ve 2010 yılında olay yaratan Meksika filminin yeniden çevirimi olan “We Are What We Are / Kan Kokusu”, prömiyerini Sundance Film Festivali’nde yaptıktan sonra Cannes Film Festivali’nde “Yönetmenlerin On Beş Günü”ne seçilmiş ve oldukça etkileyici eleştiriler almıştı.

Devamını Oku

Kan Kokusu Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Rodrigo Bellott , Rene Bastian , Andrew Corkin , Emilie Georges , Linda Moran , Nicholas Shumaker , Jacob Pechenik , Jack Turner (i) Favori: 18 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 70 kullanıcı Kan Kokusu filmini izledi Filmi Ekleyen: Junla
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!