Öldüren Sis

8,1 2478 oy

Öldüren Sis Film Konusu

Kasabaya sanki başka bir dünyadan gelmiş izlenimi veren tuhaf bir sis tabakasının çökmesi üzerine korku ve panik içinde süpermarkete sığınan kasaba halkı arasında David Drayton ve küçük oğlu Billy de vardır.
Koyu ve kalın sis tabakasının içinde esrarengiz bazı yaratıkların pusuya yatmışçasına gizlendiğini ilk fark eden David olmuştur. Bu dünyaya ait olmayan öldürücü, korkutucu yaratıklardır bunlar… Kurtuluş ise marketteki herkesin hep birlikte hareket etmesine bağlıdır. Ancak insan doğası hesaba katılınca hep birlikte hareket edebilmeleri mümkün müdür?
Markete sığınan kasaba halkının korkuya kapılarak paniklemesi üzerine mantık devre dışı kalırken David kendisini en çok neyin korkuttuğunu merak etmeye başlamıştır: Sisin içinde pusuya yatmış canavarlar mı, yoksa marketin içindeki, daha düne kadar arkadaşı, komşusu bildiği insanların sergilediği tutarsız davranışlar mı?

Devamını Oku

Öldüren Sis Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Frank Darabont , Harvey Weinstein , Bob Weinstein , Liz Glotzer , Anna Garduno , Denise M. Huth , Randi Richmond , Richard Saperstein Favori: 2481 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 2623 kullanıcı Öldüren Sis filmini izledi Filmi Ekleyen: Bay-Cinema