Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Body Bags

Body Bags (1993) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
4.0 / 10
5 oy

1993 - ABD

Bilim KurguKomediKorku

91 Dak.

Billy Brown Dan Angel

1 kullanıcının favori filmi

2 kullanıcı, Body Bags filmini izledi.

Film Özeti

Konu: Sonradan Masters of Horror serisini de yapan “Showtime”ın, 93 yılında yine TV için yaptığı bir antoloji korku projesi Body Bags. Oyuncular listesinde  ABD’li korku ustaları irili ufaklı rollerde yer alıyor. İlk ve ikinci filmlerin yönetmeni, ve ayrıca projenin morgda geçen bağlantı bölümlerinin sunucusu John Carpenter. Üçüncü filmin yönetmeni ise Tobe Hooper.1. Morg: Bağlantı bölümü. Yönetmen John Carpenter. "Tales from the Crypt"i andıran  sunumda, John Carpenter oynuyor.
2. Benzin İstasyonu: İlk film. Seri bir katilin kol gezdiği bir bölgedeki benzin istasyonunda, genç bayan Anne(Alex Datcher) ilk iş gecesini yaşayacaktır. Kendinden önceki çalışandan istasyondaki kabini devralan Anne, ıssız ve sakin bir yolun kenarındaki bu istasyonda oldukça gerilimli bir gece geçirir.
3. Saç: Saçları dökülen ve buna fena halde takılmış olan orta yaşının üzerindeki Cobert(Stacy Keach) için hayat cehenneme dönmüştür. Takıntılı bir şekilde saçlarını geri kazanmaya takmış olan ve adeta bundan ve kellik sorununundan başka birşey düşünemeyen Cobert, kafasını boyamak da dahil her yolu sırasıyla dener.4. Göz: Bu bölüm Tobe Hooper’ın. Ünlü bir beyzbol oyuncusu geçirdiği trafik kazasında sağ gözünü kaybediyor. Tek gözle beyzbol oynayamayacağı için çok üzülen adamın yardımına bir doktor koşuyor ve yeni bir teknikle göz nakli yapıyor.
 

Devamı
Gizle
Filmi Ekleyen Kilgor
Görüşleriniz