Day Zero

7.6 27 oy

Day Zero Film Konusu

Rob Malkani tarafından yazılan ve Bryan Gunnar Cole tarafından yönetilen filmin hikayesine gore; çocukluğunda aynı okulu paylaşan üç New York’lu genç o günden beri de çok yakın arkadaşlar. Birbirlerinden çok farklı üç arkadaş: Zengin aileden gelen avukat George Rifkin (Chris Klein), roman yazarı Aaron Feller (Elijah Wood) ve taksi şoförü Dixon (Jon Bernthal)
George askere gitmek istemiyor. Ve, kanser hastalığından kurtulan karısı Molly (Ginnefer Goodwin)ye ileriye yönelik planları olduğunu iddia ediyor.
Aaron aralarında en ufak tefek ve en kassız olanı ve de en kararsız ve korkak olanı. Bir roman yazmış, başarı kazanmış (sonradan itiraf ederki fikir kendisinin original fikri değilmiş) ve şimdi ikinci romanını yazıyor. Yedi yıldır psikoloğa gidiyor.
Dixon, aralarında en kabadayı, en korkusuz, arkadaşlarının hemen yardımına koşan, problemli bir aileden gelmiş taksi şoförü. 11 Eylül olayını hatırlıyarak herkesin askere gitmesi gerektiğine inanır. Sokakta zaman zaman gördüğü sosyoloji öğrencisi Patricia (Elisabeth Moss) ile yakınlasıp aşık olunca o’na son güne kadar askere çağrıldığını söylemez

Devamını Oku

Day Zero Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Senaryo: Robert Malkani Yapımcı: Favori: 9 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 4 kullanıcı Day Zero filmini izledi Filmi Ekleyen: atilgan-han