Barry Munday

6,9 45 oy

Barry Munday Film Konusu

Barry Munday, kadınlara fazlasıyla düşkün bir seks manyağıdır. Önüne gelenle yatmakta, kimseyle ciddi bir ilişki düşünmemektedir. Ancak bir gün, tavladığı kızlardan birinin babası tarafından saldırıya uğrar. Hastaneye güçlükle yetiştirilen Barry, korkunç bir gerçekle yüzleşmek zorundadır. Tüm çabalara rağmen Barry’nin biricik aile yadigârı, testisleri kurtarılamamıştır. Barry,bundan sonraki yaşamında asla çocuk sahibi olamayacaktır.
Çok geçmeden Barry,bir acı haberle daha sarsılır. Hayatına giren kadınlardan biri, hamiledir ve baba kesinlikle Barry’dir. Daha da kötüsü, kadın hiç de Barry’nin tipi değil gibidir. Entellektüel, tipsiz ve gözlüklü kızlar Barry’nin ilgi alanı dışında kalmaktadır. Ancak bir şişe votkanın gücünü asla hafife almamak gerektiği de bir gerçektir. Barry,artık bir baba olmak yolunda kararlı adımlar atmalıdır. Bir playboyun ehlilleşme serüveni. İbretlik olaylarla dolu.

Devamını Oku

Barry Munday Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Marcos Siega , Stone Douglass , Mickey Barold , Carl Levin , Matt Weaver , Scott Prisand , Eric Kopeloff , Casey W. Engelhardt , Robert Ortiz Favori: 20 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 18 kullanıcı Barry Munday filmini izledi Filmi Ekleyen: nessam