The Hi-Lo Country

7,5 9 oy

The Hi-Lo Country Film Konusu

Film, iki arkadaşın karşılıklı anlayışları ve ortak değerleri ile uzun süre devam ettirdikleri bir dostluğun ve bu dostluğun aynı kadına tutkuyla bağlanmaları yüzünden sekteye uğramasının hikayesi.
Vahşi Batı ve İkinci Dünya Savaşı gibi geniş bi fon üstüne oturtulan film, Hi-Lo, New Mexico'da Pete Calder ve Big Boy Matson, savaş öncesinin iki sıkı dostu tekrar bir araya gelmişlerdir. İki dost eski hayatlarına geri dönmüşlerdir: Sığır beslemek ve toprakla uğraşmak. Erkekler arasında kendilerini kanıtlamış, kadınlar tarafından da oldukça sevilen bu ikili, evimiz dedikleri toprakların efendisi gibidirler.
Fakat engebeli bir araziyle karşılaşmalarının zamanı gelmiştir: İnsan kalbi. Pete, hayatı boyunca özlemini duyduğu Mona'nın başka biriyle evlendiğini öğrenir. Kızarkadaşı Josepha O'Neil ile birlikte eski işine geri döner. Fakat Mona'nın Big Boy'la tutkulu bir birlikteliğinin olduğunu öğrenmesi, arzularını yeniden canlandırır. Mona'da Pete'in hep arzuladığı ama elde edemeyeceği her şey vardır.
İki arkadaşın bağlılığı, Big Boy'la Mona'nın aşkı ve Hi-Lo topraklarının büyük bir kısmını satın alan Jim Ed Love'ın aralarındaki gerginlik karşısında test edilmektedir. İki arkadaşın geleceğini toprağın kanunları ve tutkuyla bağlandıkları kadına olan aşklarının büyüklüğü belirleyecektir.

Devamını Oku

The Hi-Lo Country Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Tim Bevan Favori: 3 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 2 kullanıcı The Hi-Lo Country filmini izledi Filmi Ekleyen: daniel-brk