Hayatımın Çalımı Beckham Film Konusu

En başta İngiltere olmak üzere tüm dünyada büyük ilgi gören film, kuşaklar ve kültürler arası farklılıklara eleştirel bir bakış açısıyla bakıyor. Ailesi ile birlikte İngiltere’de yaşayan 18 yaşında Hintli bir genç kız olan Jess’in anne ve babası, kızlarının hayallerinin aksine onu kibar ve geleneklere bağlı biri olarak yetiştirmeye çalışmaktadır. Oysa Jess'nin tek hayali, kendi dünyasının kahramanı olan David Beckham gibi futbol oynamaktır. 
Jess bir gün mahallelerindeki bir parkta kendi halinde top oynarken kendi yaşlarındaki Jules tarafından fark edilir. Jules, Jess’e o bölgenin futbol takımında oynamasını tavsiye eder. İki kız aynı düşü paylaşmaktadırlar. Tam da kızlar yakın arkadaş olup takımlarının durumu da gün geçtikçe iyiye giderken Jess’in ailesi kızlarının top peşinde koşturmasını değil, ablası Pinky gibi ailelerine uygun bir genç adamla nişanlanarak kendisine bir düzen kurmasını istemektedirler. 
Film, bu iki futbol tutkunu genç kızın hayallerini ve Jess’in ailesi ile olan çatışmalarını anlatıyor.

Devamını Oku
Yapımcı: Paul Mayeda Berges , Russel Fischer , Ulrich Felsberg Favori: 231 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 163 kullanıcı Hayatımın Çalımı Beckham filmini izledi Filmi Ekleyen: MustafaMert