Ödeşme

7,1 16 oy

Ödeşme Film Konusu

Şüpheli bir cinayete intihar süsü verildiği düşünülmektedir. Öldürülen adamın striptizci kız kardeşi ortadan yok olmuştur. Marsilya’da tansiyon yükselmektedir. Sokaklar gangsterlerin eline geçmiştir. Polis çok önemli bir meydan okumaya hazırlanmalıdır. Saldırmalıdır ve çok hızlı olmalıdır. Bu yüzden en hızlı ve en iyi polislerini bu göreve atarlar: Gomez ve Tavares... Her şey bu ikilinin üzerine kurulmuştur. Biri inatçı, diğeri namussuzdur.
Gomez Marsilya’ya Paris’ten transfer olmuş tetiğe basmakta her zaman biraz aceleci davranan bir polistir. Çok namuslu ve tutkulu bir polis olduğuna dair ünü kendisinden önce Marsilya’ya ulaşmıştır. Oldukça sert bir adamdır ve onu hep en zor durumlarda göreve çağırırlar.
Tavares ise tam bir Marsilya’lıdır. Yani bildiğiniz düz Marsilyalı. Hiçbir zaman tarafı belli olmayan, kendi menfaatleri için polis adını hiç tereddüt etmeden kullanan ve şehirde herkesin yerel bir kahraman gözü ile baktığı genç bir adamdır. 
Marsilya’da olaylar kızışmaya başladığında Gomez ve Tavares iş üstündedir. Ve hırsızlardan paraları kurtarmaya karar verirler.

Devamını Oku

Ödeşme Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Stéphane Marsil Diğer Adı: Gomez & Tavarès Favori: 6 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 5 kullanıcı Ödeşme filmini izledi Filmi Ekleyen: ruyakiz