Cinnet

7,7 231 oy

Cinnet Film Konusu

Hae-won, 30'lu yaşlarında, hayatını kariyerine adamış bir genç kadındır. Seul'de tek başına yaşayan Hae-won bir cinayete tanıklık eder. İş yaşamında da şansı dönen Hae-won elini nereye atsa hep karmaşık durumların içine düşmektedir.
Çalıştığı banka onu zorunlu bir "tatil"e gönderince, Hae-woe çocukken büyükbabasını ziyarete gittiği Moodo isimli adaya yolculuk yapmaya karar verir. Burada çocukluk arkadaşı Bok-nam ile karşılaşır. Daha önce kendisi ile hep iletişime geçmeye çalışan iyi niyetli Bok-nam'ın  adadaki insanların alay malzemesi olduğunu görünce kısa çaplı bir şok yaşar. Zulüm gören Bok-nam'ın tek istediği adadan kaçabilmektir, bu konuda Hae-won'un yardımını ister. Genç kadın ise hayatının yeterince karmaşık olduğunu düşündüğünden bu duruma karışmak istemez. Adadan Hae-won'un ihmali yüzünden ayrılamayan Bok-nam intikam planları kurmaya başlar.

Devamını Oku

Cinnet Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yapımcı: Han Man-taek , Jung Hyun , Harry H.w. Kim , Park Kuy-young , Seok-bin Jang , Kuy-young Park Diğer Adı: Kim Bok-nam salinsageonui jeonmal Favori: 171 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 243 kullanıcı Cinnet filmini izledi Filmi Ekleyen: dirty54