Netflix’in "Kimler Geldi, Kimler Geçti" Dizisinden Fragman Geldi!

24.04.2024 11:28

"Kimler Geldi, Kimler Geçti" dizisi için yeni fragman!

Ay Yapım imzası taşıyan ve Serenay Sarıkaya'nın başrolünde yer aldığı "Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinden resmi fragman paylaşıldı!

Geçen yaz çekilen ve güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken dizi, modern şehir ilişkilerini konu alıyor. Dizide Sarıkaya'ya Metin Akdülger, Hakan Kurtaş, Ahmet Rıfat Şungar, Boran Kuzum, Bade İşcil ve Zeynep Tuğçe Bayat gibi önemli isimler eşlik ediyor.

"Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisi ne zaman başlayacak?

Ece Yörenç'in senaryosunu kaleme aldığı ve Bertan Başaran’ın yönettiği dizinin ilk sezonu 9 Mayıs tarihinde Netflix'te yayınlanacak.

"Kimler Geldi Kimler Geçti" dizisinin konusu ne?

Başarılı avukat Leyla Taylan, ilk aşkının ihanetiyle sona eren acı dolu bir ilişkinin ardından, arkadaşlarının ve yakışıklı şef Şeyyaz'ın desteğiyle kendini kurtarır. "Yılın boşanma davası" olarak adlandırılan bir dava için ünlü üçüncü eş Tuba Tepelioğlu'nun avukatı olarak görev alır.

Karşısında, 15 yıl içinde üç kadınla evlenip boşanmış, ilişkilerinde karmaşık bir geçmişi olan Cem Murathan bulunmaktadır. Leyla, bu "narsist" adamı savunurken müvekkilini en iyi şekilde temsil etmeyi amaçlar. Ancak bu süreç, Leyla'nın mücadelesiyle birlikte tam anlamıyla karışıklığa ve kaosa dönüşür.