Sinemalar.com

RoboCop Geri Dönüyor!

RoboCop Geri Dönüyor!
2 Mart 2011

Paul Verhoeven’in efsanevi bilim kurgu aksiyon filmi serisi olan RoboCop, uzun zamandır tekrardan sinemalara gelmek için sırasını bekliyordu. Artık film ile ilgili ufak bilgiler gelmeye başladı ve RoboCop da beyaz perdeye dönmek için sabırsızlanmaya başladı. MGM film yapım şirketinin Bond 23 ve The Hobbit ile birlikte en önemli üçüncü projesi olarak açıkladığı film için ilk olarak yönetmen aranıyordu ve bu yönetmen artık bulundu. Black Swan’ın yönetmeni Darren Aronofsky’nin projeye dahil olmayı istemesi ile MGM yönetmene teklif götürmeye hazırlanıyordu ancak MGM’in kurtuluş planlarından biri olacak bu proje için daha fazla beklememe kararı alındı. Wolverine’i çeken Aronofsky’den vazgeçen şirket sonunda aradığı ismi güney amerikadan buldu. Elite Squad ve Elite Squad 2 filmleri ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Brezilyalı Jose Padilha, yeni RoboCop filminde kamera arkasında olacak.

 

Detroit şehrini suçlulardan bir kez daha temizleyecek olan RoboCop’un en erken 2013 yılında sinemalarda olabilecek. Detayları sinemalar.com üzerinden takip edebilirsiniz.

Tüm yorumlar (62)

Avatar
zubeyrkas (Amatör) | 3 Mart 2014, 20:07

çok iyi olmuş çok güzel olmuş fakat lakin bu lanet şehir elazığ da vizyona girmedi.

Cevap Yaz
0
0
samet_soydan (Amatör) | 6 Şubat 2014, 00:00

eskı robocopu hıc bır seye deyısmem
saygılarımla

Cevap Yaz
0
0
yasirekici (Amatör) | 6 Eylül 2013, 15:50

nostalji iyidir...

Cevap Yaz
0
0
ARCHLORD (Artist) | 21 Mart 2011, 20:23

robocop geri getirmeleri bence biraz gereksiz gibi yani o zamanlarda güzeldi tamam ama her film kendi zamanında izlenmeli  bence

Cevap Yaz
2
1
crituques (Efsane) | 18 Mart 2011, 13:35

Neredeyse anılarımızdan silinmek üzereydi, iyi bir nostalji olacak.

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz