Thor

07.04.2011 12:33
Thor

Paramount Pictures ve Marvel Entertainment merakla beklenen, nesiller boyu okuculara ilham veren, Marvel’in efsanevi süper kahramanlarının son film uyarlaması Thor\'la karşımızda.

 

 

Destansı THOR macerası, günümüz dünyasındaki Marvel Evreni’nden, Asgard’ın mistik gerçekliğine kadar uzanıyor. Hikayenin merkezinde, düşüncesiz tavırları antic bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama kibirli savaşçı Yüce Thor var. Sonuç olarak Thor, Dünya’ya sürgün ediliyor ve insanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılıyor. Kendi dünyasının en tehlikeli kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya’yı istila etmek için yollayınca Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini öğreniyor.

 

Paramount Pictures ve Marvel Entertainment’tan Kenneth Branagh yönetmenliğinde bir Marvel Studios Production filmi olan “Thor”un baş rollerinde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Kat Dennings, Clark Gregg, Colm Feore, Ray Stevenson, Idris Elba, Jaimie Alexander, Tadanobu Asano, Joshua Dallas, Rene Russo ve Odin rolüyle Anthony Hopkins var.

 

Thor, Türkiye\'de 29 Nisan 2011 tarihinde vizyona girecek.