Sinemalar.com

Thor

Thor
7 Nisan 2011

Paramount Pictures ve Marvel Entertainment merakla beklenen, nesiller boyu okuculara ilham veren, Marvel’in efsanevi süper kahramanlarının son film uyarlaması Thor\'la karşımızda.

 

 

Destansı THOR macerası, günümüz dünyasındaki Marvel Evreni’nden, Asgard’ın mistik gerçekliğine kadar uzanıyor. Hikayenin merkezinde, düşüncesiz tavırları antic bir savaşı tekrar başlatan güçlü ama kibirli savaşçı Yüce Thor var. Sonuç olarak Thor, Dünya’ya sürgün ediliyor ve insanlar arasında yaşamaya mecbur bırakılıyor. Kendi dünyasının en tehlikeli kötü adamı en karanlık güçlerini Dünya’yı istila etmek için yollayınca Thor, gerçek bir kahraman olmak için nelerin gerektiğini öğreniyor.

 

Paramount Pictures ve Marvel Entertainment’tan Kenneth Branagh yönetmenliğinde bir Marvel Studios Production filmi olan “Thor”un baş rollerinde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Kat Dennings, Clark Gregg, Colm Feore, Ray Stevenson, Idris Elba, Jaimie Alexander, Tadanobu Asano, Joshua Dallas, Rene Russo ve Odin rolüyle Anthony Hopkins var.

 

Thor, Türkiye\'de 29 Nisan 2011 tarihinde vizyona girecek.

Tüm yorumlar (30)

Avatar
byomrsrc (Figuran) | 12 Ağustos 2011, 17:11

marvelin filmlerini ve kahramanlarını çocukluğumdan beri severim bu filmde diğerleri gibi gayet güzel.

Cevap Yaz
0
0
Exclusived (Figuran) | 12 Nisan 2011, 05:16

Fragmandan İzlediğim kadarıyla Age Of Mytohlogy Oynuna Benzer olacak sanırım

Cevap Yaz
0
0
xlzx (Profesyonel) | 11 Nisan 2011, 12:05

bu tarz filmleri çok seviyorum, onun dışında sevdiğim oyuncuların olmasıda çok güzel umarım hayal kırıklığına uğramayız ve başarılı olur.

Cevap Yaz
0
0
smallville92 (Figuran) | 10 Nisan 2011, 21:12

dc : superman , green lantern , v for vendetta , batman , watchmen , wonderwoman , the flash, hawk girl , jonah hex , shazam, vs ... marvel : spiderman , ironman , hulk , x-men , thor , cpt america, fantastic four , daredevil , vs dir. hayatım bunlarla geçti geçiyo sizde karıştırmayın artık yahu filmden önce kocaman yazıyo :D

Cevap Yaz
0
0
paint-it-black (Dublör) | 10 Nisan 2011, 13:08

Marvel'in kahramanlarını her zaman çok sevmişimdir.Sanırım iskandinav mitolojisinden Thor iyi iş yapacak gibi görünüyor.Aslında esaslı bir yunan mitolojisi de yapsalar hiç fena olmaz.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz