Sinemalar.com

Scarface Yeniden Çekiliyor

25 Mart 2014

Scarface filmiyle ilgili bu zamana kadar bir çok söylenti etrafta dolaşırken, Universal Pictures yetkililerinden filmle ilgil açıklama yapıldı.

 

Universal Pictures yetkilileri yaptığı açıklamada, Scarface filminin yeniden çekileceği ve Harry Potter'ın ünlü yönetmeni David Yates'in filmi çekeceğine dair dedikoduların yalan olduğunu açıkladı. 

 

Yapılan açıklamalarda Post Mortem ve No gibi filmlerin Şilili yönetmeni Pablo Larrain, filmin yönetmen koltuğunda yer alacağı ve filmde yeni bir Tony Montana karakterinin olacağı açıklandı.

 

Filmin hikayesiyle ilgili olarak, filmin günümüzün Los Angeles'da geçeceği ve filmde Meksikalı bir çetenin kuracağı imparatorluğun anlatılacağı belirtildi. Özellikle Scarface hayranlarının beklediği ünlü karakterler Tony Montana ise filme farklı bir soyad ile dönecek.

 

Yeni karakter Al Pacino'nun canlandırdığı Tony Montana karakterinin yerini tutacak mı bilemiyoruz, ama yeniden sinemalarda Scarface görmek bizleri heyecanlandırıyor.

Popüler Yorumlar

salamanto (Dublör) | 25 Mart 2014, 19:24

Scarface gibi bir filmi yeniden çekiyorsanız, Senaryo, yönetmen, efekt tabi ki önemlidir ama hepsinden önemlisi Scarface'i kimin nasıl bir performans ile canlandıracağıdır. Açıkçası kim oynarsa oynasın Al Pacino ile kıyaslanacağı kesin gibi gözüküyor. Al pacino'nun performansının üzerine çıkabilecek birisi de benim aklıma gelmiyor. Bu nedenle ilk filmden iyi bir film olabileceğini pek sanmıyorum.

0
6
IIITomHardyIII (Dublör) | 25 Mart 2014, 19:15

bence en iyisi scarface tarzında ama tamamen bağımsız bir film olması aksi taktirde scarface ile karşılaştırılacak bir film olur ve beğenilmez tabi bu benim fikrim.

0
5

Tüm yorumlar (8)

Avatar
emre_unver_5895 (Amatör) | 15 Kasım 2015, 23:16

bu film pek tutmaz çünkü scarfaceyi scarface yapan al pacinodur kimi eleştirmenlere göre filmin başında al pacino olmasaydı scarface bugünlere gelemezdi

Cevap Yaz
0
0
cafermehmetcaoglu (Dublör) | 26 Mart 2014, 04:19

yıllar dan sonra tekrar çekiliyor. al pacino varsa fazla söze gerek yok izleyin derim

Cevap Yaz
0
0
joker29 (Artist) | 25 Mart 2014, 21:43

Artık eski filmleri yeniden çevirmeye başladılar.
Robocop
Totall Tecal gibi filmler falan.
Hollwood'ta senaryo konusu bu kadar mı vahim. Gün gelecek LOTR'u da baştan çekeçekler.

Cevap Yaz
0
1
K.Lazarus (Dublör) | 25 Mart 2014, 21:37

Al pacino oynayacaksa çekin izin veriyorum :p
Başka türlü izlenmez izlemeyiz o kadar :D

Cevap Yaz
0
1
Icaruss (Dublör) | 25 Mart 2014, 20:09

Daha çekilmeden şunu belirteyim.İster önyargılısın deyin ister başka bişey ama çekilecek film 1983 yapımı Scarface filmine yaklaşamayacaktır bile.Çünkü dünya üstünde bir Al Paçino daha yok ne yazık ki ve daha da dünyaya böyle bir adam gelmeyecek.

Cevap Yaz
0
5
FbSinanSarp (Fenomen) | 25 Mart 2014, 20:22

Aynen kardeşim önyargı değil zaten bunlar gerçekler o performansı onun kadar iyi yapabilecek bir oyuncu yok

0
2
Görüşleriniz