Sinemalar.com

Lucy'nin Türkçe Altyazılı Fragmanı Yayınlandı

15 Mayıs 2014

Beşinci Element ve Leon gibi filmlerin ünlü yönetmeni Luc Besson'ın yeni filmi Lucy'nin Türkçe altyazılı fragmanı yayınlandı. Filmin başrolünde Scarlett Johansson yer alıyor.

 

Filmin konusuna baktığımızda Lucy, Bradley Cooper'ın başrolünde yer aldığı Limit Yok filmine benziyor.  Beynin yüzde yüzünü kullanmasını sağlayan bir uyuşturucunun Lucy'nin bedenine yerleştirildikten sonra süper yetenekli bir insana dönüşmesini konu alıyor. Filmin fragmanından da gördüğümüz gibi bizi bol aksiyonlu bir film bekliyor olacak.

 

 

Filmde Scarlett Johansson’a yardımcı olarak profesör rolünde Morgan Freeman’ı da izleyeceğiz. Bilim kurgu türünün macera ve saf aksiyonla birleştiği Lucy, yazın beklenen filmleri arasında yer alıyor. 

Tüm yorumlar (8)

Avatar
WhiteWalter (Profesyonel) | 20 Nisan 2015, 15:40

Tayvan'ın başkenti Taipei'nin suça batmış yeraltı dünyası sokak çeteleri, mafya ve işbirlikçi polisler tarafından yönetilirken en aktif ticaret, uyuşturucu ağı üzerinden yürütülür. Eğlenmeyi seven, sıradan bir genç kadın olan Lucy, birkaç gece beraber takıldığı Richard yüzünden kendisini bir anda en azılı uyuşturucu şebekelerinin birinin içine düşmüş bulur. Vücudunun içine kurye olması için yerleştirilen yeni bir tür sentetik uyuşturucu, beklenmedik bir şekilde Lucy'nin vücuduna nüfuz edip kanına karışmaya başlayınca mucizevi bir durumla yüzleşir. Lucy'in damarlarında dolaşan kimyasallar, ona insanüstü yetenekler kazandırmıştır! Artık akıl okuma, telekinezi ve acıyı hissetmeme gibi güçlere sahip olan genç kadın beyinin tüm algı kapılarını sonuna kadar açacaktır...(beyazperde)
Çok başarılı bulduğum ve sinemada izlemediğim için pişman olduğum bir yapımdı.

Cevap Yaz
0
0
demetkmr (Amatör) | 8 Temmuz 2014, 16:26

ahh lucy lucy lucyyy sen yokmusun sennn kız scarlett cuuk datlusun :p senin filmlerin izlenmez mi yahu.hem yüzü hem oyunculuğu güzel hatun yine başarılı bi filmde kapmış rolü.(((( ayrıca scarlett hayranlarına duyurulur lütfen under the skın i izleyip hayallerinizde ki scarletti ortadan kaldırmayın keza film dramın dibini bulmayı bırak dramı hiç eden cinsten )))söylemesi benden :D

Cevap Yaz
0
0
BuseY. (Dublör) | 23 Mayıs 2014, 11:56

beynin tamamını kullanma bakımından limit yok'a benziyor gerçekten ama bu daha ilgi çekici ve aksiyonlu görünüyor.

Cevap Yaz
0
0
Ertgrul78 (Figuran) | 20 Mayıs 2014, 13:10

dehşet vahşet..

Cevap Yaz
0
0
Kerim8 (Amatör) | 16 Mayıs 2014, 10:15

Süper Bir Filme Benziyo Hem Morgan Freeman ve Scarlett Johansson var Bu Film İzlenmezmi Abi Ya

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz