Eddie Redmayne ve Jude Law'dan, Fantastic Beasts Evreninin Harry Potter Evreniyle Olan Bağlarını Açıkladıkları Bir Video Geldi

13.11.2018 13:46

"Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald"u vizyonda izlememize sayılı günler kala, filmden Jude Law ve Eddie Redmayne'li yeni bir video paylaşıldı. Ünlü oyuncuların büyülü dünyanın sırlarını paylaştığı yeni videoyu izledikten sonra filmi bir an önce seyredebilmek için sabırsızlanacaksınız! 


Beş filmlik Fantastic Beasts serisinin ikinci filmi olan The Crimes of Grindelwald'da; Eddie Redmayne Newt Scamander rolüne geri dönüyor. Kendisine bu rolde, seriye yeni katılan ve genç Albus Dumbledore'u canlandıracak olan Jude Law eşlik edecek. Newt'un 1908'de Hogwarts'a kaydolduğu ve daha sonra Dumbledore’un itirazına rağmen, büyülü bir canavarla ilgili bir olay nedeniyle kovulduğu biliniyor. Filmden gelen videolarda iyi bir uyum yakalamış gibi görünen ikiliden, fantastik dünyada Newt Scamander'ın hikayesinin Harry Potter'ın hikayesiyle olan bağlarını araştırdıkları Türkçe altyazılı bir video geldi. Harry Potter serisinin spin-off'u olan Fantastic Beasts projesi, Potter serisinin aksine nasıl sonuçlanacağının bilinmemesiyle büyük heyecan uyandırıyor.

 

Newt Scamander, Harry Potter filmlerinin de yönetmeni olan David Yates'in yönetmen koltuğuna oturduğu yeni filmde, kolunun altındaki fantastik canavarlarla dolu bir bavulla gelecekteki danışmanı ve arkadaşı Albus Dumbledore'la karşılamak üzere Avrupa'ya dönecek ve Gellert Grindelwald'a karşı bir mücadele verecek. Fakat Amerika'ya gitmeden önceki hayatına geri dönüşü hiç de kolay olmayacak. Çünkü kendisi artık kıtadaki en çok aranan büyücülerden biri! Yeni filmde Fantastic Beasts and Where to Find Them filmindeki pek çok karakter yeniden aramıza dönerken, Harry Potter filmleri sayesinde yakından tanıdığımız ünlü simyacı Nicolas Flamel'le de tanışma imkanı buluyoruz. Filmin senaryosunu br kez daha büyülü dünyanın yaratıcısı J.K. Rowling yazıyor. Kadroda ise Redmayne ile Law'a, Johnny Depp, Ezra Miller, Zoe KravitzKatherine Waterston, Dan Fogler ve Alison Sudol eşlik ediyor.