Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?

8.2 564 oy

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Film Konusu

Büyü-hayvanbilimci Newt Scamander (Eddie Redmayne) 1926 yılında, uzun süredir emek verdiği, dünyanın her yerinden farklı özellikleri olan büyülü canavarları bularak bunları çantasına toplayıp varlıklarını kanıtlamıştır. New York'a yaptığı kısa süreli ziyaret esnasında yanlışlıkla başka birinin çantasını alır ve bu çok güçlü canavarlardan bazıları serbest kalır. Newt burada kalarak canavarları yakalamak, cadı ve büyücüleri öldüren güçlerle savaşmak durumunda kalacaktır.
Filmde J.K. Rowling'in dünyaca ünlü karakteri Harry Potter'ı da etkileyen Fantastic Beasts and Where to Find Them kitabının yazarı Newt Scamander'ın yaşadığı maceralar, Harry Potter'dan 70 yıl önceki olaylar anlatılıyor. Rowling'in yazdığı orijinal kitap, 2001 yılında satışa çıkmıştı.

Devamını Oku

Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? Filmi Oyuncuları

Tümünü Gör
Yönetmen: Seslendirenler: Sefa Zengin Mazlum Kiper Fatih Özacun Arda Aydın Aysun Topar Senaryo: J.K. Rowling Yapımcı: Favori: 444 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 849 kullanıcı Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar? filmini izledi Filmi Ekleyen: 354196