Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları

18 yaşından küçük olduğunuz için video gizlenmiştir.

Bu video bazı kullanıcılar için uygunsuz olabilir.

18 yaşından büyük müsünüz?

EVET HAYIR

Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları Film Konusu

Profesör Albus Dumbledore güçlü karanlık büyücü Gellert Grinndewald’ın büyücüler dünyasının kontrolünü ele geçirmek üzere harekete geçtiğini biliyordur. Onu tek başına alt edemeyeceğinin farkında olan Dumbledore, sihirli yaratıklar uzmanı Newt Scamander’ın desteğine ihtiyaç duyar. Oldukça tehlikeli bir görev için Scamannder’dan cesur ekibine liderlik etmesini ister. Bu görevde eski ve yeni pek çok yaratıkla karşılaşmalarının yanı sıra, Grindewald’ın git gide büyüyen müritleriyle de mücadele etmek zorundadırlar.Grindewald ile olan Kan Paktı sebebiyle bizzat onunla savaşamayan Dumbledore’un daha ne kadar kenarda kalacağını ise zaman gösterecektir.
Filmde Newt Scamander olarak Eddie Redmayne, Dumbledore olarak da Jude Law rolüne geri dönerken, Grindewald Johnny Depp’ten Mads Mikkelsen’e devredildi.

Devamını Oku
Yapımcı: J.K. Rowling , Steve Kloves , David Heyman Favori: 6 kullanıcının favori filmi Filmi İzleyenler: 1 kullanıcı Fantastik Canavarlar: Dumbledore'un Sırları filmini izlemeyi düşünüyor Filmi Ekleyen: buqrakral
Bu filme henüz resim eklenmemiş. İlk sen ekleyebilirsin!