Matthew McConaughey'in Başrolünde Olduğu 'The Beach Bum'dan Yeni Fragman Geldi

24.01.2019 06:43

"Dallas Buyers Club" ile Oscar kazanan Matthew McConaughey, “The Beach Bum”ın yeni fragmanında ilginç bir rolle karşımıza çıkıyor. 


Filmin fragmanı, McConaughey’nin canlandırdığı Moondog karakterinin müzikal bir ödül almayı beklediği, beş para etmez bir sahil kasabasında geçen sahneyle başlıyor. Moondog, Jonah Hill ile golf oynuyor, Isla Fisher'ı öpüyor ve Zac Efron ile geceleri sokaklarda dolaşıyor. Ayrıca oyuncu kadrosunda, hip-hop'çı Snoop Dogg ile efsanevi şarkıcı Jimmy Buffett da bulunuyor. Filmin konusu henüz detaylı olarak bilinmiyor olsa da, kafası iyi bir şekilde gezen Moondog'un maceralarını konu alacak. 

 

Harmony Korine'in yazıp yönettiği “The Beach Bum”, yönetmenin çektiği son film. Korine, 1995 tarihli “Kids” filmi ile ün kazanmış ve son olarak 2013’te “Spring Breakers”ı çekmişti. Filmin kadrosunda James Franco, Vanessa Hudgens, Selena Gomez, Ashley Benson ve Rachel Korine bulunuyordu.

 

“The Beach Bum”, 22 Mart'ta Amerika'da vizyona girecek. Ülkemizdeki vizyon tarihi ise şimdilik bilinmiyor. Filmin başrol oyuncusu Matthew McConaughey, Guy Ritchie'nin çektiği yıldızlarla dolu "Toff Guys"ın kadrosunda yer alıyor. Zac Effron ise Ana Lily Amirpour'un üçüncü filmi "Blood Moon"da oynayacak ve "Extremely Wicked, Shockingly Evil And Vile" filminde de seri katil Ted Bundy'yi canlandıracak.