Game of Thrones: The Last Watch’dan Fragman Geldi!

15.05.2019 12:18

Efsane dizi “Game of Thrones” adım adım sona yaklaşırken, dizinin bitiminin ardından hayranlarıyla buluşacak olan 120 dakikalık belgeselden bir fragman yayınlandı.


19 Mayıs gecesi, “Game of Thrones” 8. sezonunun 6. bölümü ile izleyicisine veda edecek ve yıllar süren bu birlikteliği sonlandıracak. Dizinin bitişini takip eden hafta, yani 26 Mayıs tarihinde ise “Game of Thrones: The Last Watch”, Game of Thrones hayranlarının beğenisine sunulacak.

 

2 saatlik belgesel, dizinin 8. sezonuna odaklanacak. Sevilen dizinin prodüksiyon sürecini, sahne aralarını, yapım ve çekim süreçlerini mercek altına alacak olan “Game of Thrones: The Last Watch”, dizinin son kışını yaşatmasının ardından, son sezona genel bir bakış olacak. HBO'nun “bir yapım begeselinden çok daha fazlası” olarak tanımladığı belgeselde, yürütücü yapımcılar David Benioff, Bernadette Caulfield, D.B. Weiss’ın da imzaları yer alıyor.

 

“Game of Thrones: The Last Watch” belgeselinin fragmanını yukarıdan izleyebilirsiniz.

 

Henüz görmediyseniz; “Game of Thrones” 8. sezonunun 6. ve final bölümünün fragmanını ise bu haberimizden izleyebilirsiniz.