Sinemalar.com

Once Upon a Time in Hollywood Dizi mi Olacak?

Once Upon a Time in Hollywood Dizi mi Olacak?
9 Eylül 2019

Quentin Tarantino’nun 2019’un en merak edilen filmi olan “Once Upon a Time in Hollywood”un başrol oyuncularından olan Brad Pitt, filmin dizi versiyonunun çekilebileceği konusunda bir açıklamada bulundu.


Brad PittLeonardo DiCaprioLuke PerryMargot RobbieAl PacinoKurt RussellZoe BellScoot McNairyTimothy OlyphantDamian LewisDakota Fanning gibi isimlerin yer aldığı film, Netflix için mini bir diziye dönüştürülebilir.

 

Daha önce “The Hateful Eight" filmi de Netflix dizisine evrilen ünlü yönetmen Tarantino, konu hakkında henüz bir açıklama yapmamış olsa da; filmin başrol oyuncularından Pitt; "Evet, bunun hakkında görüşmeler yaptı. Bu çok heyecan verici bir fikir." şeklinde bir açıklamada bulundu. Ünlü aktör "Karakterler ile hikaye üzerinde çok daha fazla zaman harcayabileceğiniz ve filmlerde her zaman göremeyeceğiniz açıları keşfedebileceğiniz dizilere bakıyorum. Kurgu odasında filmlere dair çok şey yok oluyor. Çünkü filme uymuyorlar." diyerek açıklamasını tamamladı.

Tüm yorumlar (1)

Avatar
kartalugur (Profesyonel) | 10 Eylül 2019, 09:45

Film kesinlikle beklentileri karşılamadı.Bu bağlamda filmdeki gereksizliklerden ders çıkarılıp bu efsane kadroyla daha iyi bir dizi yapılırsa şahane olacağı kanaatindeyim.

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz