Mucize 2 Aşk Filminin Resmi Fragmanı Yayınlandı

22.10.2019 19:27

Son yıllardaki başarılı çalışmaları ile Türk Sineması’nda en önemli isimlerden biri haline gelmeyi başarmış olan Mahsun Kırmızıgül’ün çok sevilen “Mucize”nin devamı olarak çektiği “Mucize 2 Aşk”a ait fragman ve poster paylaşıldı. 

 

Mert Turkan’ın harika performansı ile Aziz karakterine hayat verdiği filmin 2.sinde de aşkın ve sevgin her türlü derde deva olabileceğine tanıklık edeceğiz. Aslında geçtiğimiz yıl vizyona gireceği düşünülen ancak bu yıla kalan dram filmi çekimleri sırasında sektörde yaşanan tartışmalardan nasibini alarak yavaşlama dönemi yaşamıştı ancak şimdi tüm hızıyla çalışmaları devam eden film için yeni bir vizyon tarihi belirlendi bile. 

 

İlk filmde izleyicisini 1960lı yıllara götüren film, bu seferde Doğu'da yaşayan engelli bir genç olan Aziz'in görücü usulü ile evlendiği Mızgin ile hayata tutunma mücadelesini konu ediniyor.

 

Yönetmenliğini tabiki yine Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği Mucize 2 Aşk'ın oyuncu kadrosunda Turak'a Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir, Deniz Özerman, Meray Ülgen gibi isimler eşlik ediyor. İlk filmde Talat Bulut'un canlandırdığı öğretmen karakterine ise, bu kez Fikret Kuşkan'ın hayat vereceği söyleniyor.

 

Mucize Aşk, izleyicileriyle 6 Aralık 2019 tarihinde sinemalarda buluşacak.