Cem Yılmaz'ın Yeni Filmi 'Karakomik Filmler' Hakkında Detaylar

Ünlü komedyen ve senarist Cem Yılmaz, Arif V 216'yla 2018'i şenlendirmiş ve film, ünlü komedyenin G.O.R.A., A.R.O.G., Yahşi Batı, Hokkabaz, Pek Yakında gibi filmlerinden sonra yine çok konuşulmuş, gişede de rekorlara koşmuştu. Cem Yılmaz, 2019'daki yeni projesi için de kolları sıvadı ve Karakomik Filmler adındaki 4 hikayeden oluşacak 2 ayrı filmin müjdesini sosyal medya hesabından verdi. İşte Cem Yılmaz'ın yeni filmleri Karakomik Filmler:Kaçamak ve Karakomik Filmler:2 Arada'ya dair tüm merak edilenler!

1. Cem Yılmaz müjdeyi Instagram hesabından verdi!

Cem Yılmaz müjdeyi Instagram hesabından verdi!

Cem Yılmaz, Instagram üzerinden 9 Nisan’da yayınladığı postta, bir değil tam iki projeyle döneceğini belirterek hayranlarının yüzünü güldürmüştü. Cem Yılmaz yaptığı paylaşımda şu sözlere yer verdi: “Evet sevgili sinemaseverler… Yeni sinema fikrim “KARAKOMİK FİLMLER” iki film birden olmak üzere umuyorum Ocak’ta sinemada… Ben başladım, gerisi de güzel gelirse çok şahane işler çıkacağına eminim… “Gora’yı çok sevmiştim ama Hokkabaz’ın yeri ayrı” diyorsan sıradaki parça sana…”

2. Senaryo yine Cem Yılmaz'dan!

Senaryo yine Cem Yılmaz'dan!

Kendisi tarafından net bir açıklama yapılmış olmasa da iki filmin de senarist ve yönetmenliğini Cem Yılmaz yapacak gibi duruyor.

3. İlk film 18 Ocak'ta; ikincisiyse 15 Mart 2019'da vizyonda!

İlk film 18 Ocak'ta; ikincisiyse 15 Mart 2019'da vizyonda!

Cem Yılmaz, yine Instagram’dan yaptığı açıklamada, Ocak ve Mart’ta dört hikâyesi ile sinemalarda olacağını söyledi. İki filmden oluşacağı açıklanan Karakomik Filmler için Cem Yılmaz, “Karakomik Filmler Ocak ve Mart’ta dört hikayesi ile sinemalarda. Çok güzel olacağını düşünüyorum, ben zaten hep öyle düşünürüm.” ifadelerini kullandı. Yapımcılığını NuLook ve Cmylmz Fikirsanat’ın, senaryosunuysa Cem Yılmaz’ın üstlendiği Karakomik Filmler Kaçamak 18 Ocak 2019’da, Karakomik Filmler 2 Arada ise 15 Mart 2019’da vizyona giriyor.

4. İlk film olan Karakomik Filmler:Kaçamak'ın kadrosu belli!

İlk film olan Karakomik Filmler:Kaçamak'ın kadrosu belli!

Oyuncu kadrosu da kesinleşen ilk film Karakomik Filmler Kaçamak’ın oyuncu kadrosunda, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya, Cem Davran, Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Can Yılmaz yer alıyor.

5. İkinci film olan Karakomik Filmler:2 Arada'nın da kadrosu ve afişi hazır!

İkinci film olan Karakomik Filmler:2 Arada'nın da kadrosu ve afişi hazır!

Serinin ikinci filmi Karakomik Filmler: 2 Arada’nın kadrosundaysa kesinleşen isimler şöyle: Cem Yılmaz, Cem Davran, Cemre Ebuzziya, Ozan Güven ve Uraz Kaygılaroğlu.

6. Zafer Algöz, Karakomik Filmler için ''Türkiye'de ilk!'' dedi!

Zafer Algöz, Karakomik Filmler için ''Türkiye'de ilk!'' dedi!

Kadroda bulunan ünlü oyuncu Zafer Algöz filmle ilgili şunları söyledi: “13 Ağustos’ta çekimlere başlıyoruz İstanbul’da. Yine komedi tarzında bu kez farklı bir şey yapacak. Kara Komik Hikayeler diye bir film. 60 dakikada bir film seyredeceksiniz ikinci arada başka bir 60 dakikalık başka bir film izleyeceksiniz. İki bağımsız filmi bir seansta yapacak. Türkiye’de ilk; dünyada var mı bilmiyorum.”

7. Çekimler Milas'ta gerçekleşiyor!

Çekimler Milas'ta gerçekleşiyor!

Çekimler, Milas’taki Kuzyaka Mahallesi’nde gerçekleşiyor. Kuzyaka Mahalle Muhtarı Erdal Kök şunları söyledi:  “Cem Yılmaz, mahallemizde yaklaşık bir haftadır film çekimlerini gerçekleştiriyor. Kuzyaka Mahallesi’ni tercih etmesi bizi onurlandırdı.”

8. İşte henüz yayınlanmış olan afişler!

İşte henüz yayınlanmış olan afişler!

9.