Netflix Türkiye İçerik Listesi - Mayıs 2020

Dünyanın en popüler dizi ve film platformu olan Netflix ailesine yeni eklenen diziler ve filmlere, sevilen dizilerin yeni sezon haberlerine, yayınlanma tarihleriyle birlikte yer verdiğimiz Netflix Türkiye Mayıs 2020 takvimi sizlerle!

1. All Day and a Night

Suça bulaşıp hapse düşen babası gibi olmamaya ant içmiş bir genç olan Jahkor (Ashton Sanders), Oakland'de rap yapma hayalleri kurarken yanlış bir yola sürüklenir ve tıpkı babası gibi müebbet hapis cezasına çarptırılır. Hapishanedeyken babası (Jeffrey Wright) ile kendi hayatı arasında bağ kuran Jahkor, mapusta geçirdiği günlerinde suç dünyası içindeki insanları ve koşulları düşünerek kendini keşfedecektir. Amerika'daki siyahilerin gangster yaşam tarzına mercek tutan orijinal Netflix filmi All Day and A Night, 1 Mayıs'ta dram sevenlerle dijital platformda buluştu.

2. Into the Night

Yaşanan kozmik bir olayla, güneş ışınları üzerine geldiği her şeyi öldürmeye başlamıştır. Dünyada bir felaket senaryosu yaşanırken Brüksel'den kalkan yolcu uçağını kaçıran bir adam öncülüğünde bir grup insan, sürekli batıya seyahat ederek aydınlığın yıkıcı gücünden kaçmaya çalışır. Başrollerinde Pauline EtienneLaurent CapellutoStefano Cassetti ve Mehmet Kurtuluş'un yer aldığı yeni Netflix bilim kurgu dizisi Into the Night, 1 Mayıs 2020'de izleycinin beğenisine sunuldu. 

3. Workin' Moms

Lohusalığı yeni yeni atlatmaya başlarken iş hayatına geri dönmeye çalışan Kate (Catherine Reitman), Frankie (Juno Rinaldi) ve Anne'in (Danielle Kind) bebekleriyle tamamen değişen yeni hayatlarına alışma sürecine bütün keyifli yanları ve zorluklarıyla tanık olduğumuz Workin' Moms'ın yeni sezonunda da çığ gibi büyüyen sorunlar ve değişim rüzgarları sizleri bekliyor! Kanada yapımı komedi dizisinin 4. sezonu, 6 Mayıs 2020'de Netflix'teki yerini aldı. 

4. The Eddy

Eskiden ünlü bir caz piyanisti olan Elliot Udo (André Holland), bir yandan The Eddy isimli barın ortaklığıyken bir yandan da barda sahne alan sevgilisi Maja'nın (Joanna Kulig) grubunu yönetmektedir. Hem özel yaşantısında hem de kariyerinde meydana gelen sorunlar Elliot'un zor bir sürece girmesene neden olur. Hayatındaki sorunları tek tek çözmeye çalışan Elliot, barı kurtarmak ve sevdiklerini korumak için harekete geçmek zorundadır. Netflix'in yeni müzikal dram dizisi The Eddy, 8 Mayıs 2020'de Netflix platformundaki yerini aldı. 

5. Dead To Me Sezon 2

Kocasının bir cinayete kurban gitmesiyle enç yaşında dul kalan, tuhaf bir mizah anlayışı ve öfke problemleri olan Jen'in (Christina Applegate) hayatı kendisinden tamamen farklı ve özgür ruhlu bir kadın olan Judy (Linda Cardellini) ile tanışınca bambaşka bir hal almıştır. Yeni sezonda karanlık bir sırrı gizli tutarak hayatlarına devam etmeye çalışan ikilinin peşini bırakmayan Dedektif Perez yetmiyormuş gibi kasabaya yeni gelen bir sürprizle birlikte büyük bir riskle boğuşmaya başlarlar. Netflix komedi dizisi Dead to Me 2. sezonuyla 8 Mayıs 2020'de kara mizah sevenlerle buluştu!

 

6. Valeria

Kariyerinde sorunlar yaşayan bir yazar olan Valeria (Diana Gómez), kocası ile de sıkıntılı bir süreçten geçmektedir. Hayatını yoluna sokmak için ne yapması gerektiğini bilemeyen genç kadın bu süreçte en yakın arkadaşları olan Carmen, Lola ve Nerea'ya sığınır. Sevgi, dostluk, kıskançlık, iş, gelecek hakkında gelgitler yaşayan Valeria ve arkadaşları, tüm zorlukların üstesinden birlikte gelmeye çalışacaktır. İspanyol yapımı yeni Netflix dram diziis Valeria, 8 Mayıs 2020'de izleyiciyle buluştu!

7. Te quiero, imbécil

Sevgilisine evlenme teklifi ettiği gün terk edilen Marcos (Quim Gutiérrez), aynı gün işinden de olmuştur. Hayatı altüst olduğu için ailesinin yanına dönmekten başka çaresi kalmamıştır artık. Kendisini yeniden yaratmaya ve başarılı olmaya kararlı olan Marcos, bir youtuberın tavsiyeletine uymaya karar verir ve kendisini beklenmedik durumların içerisine atar. Yeni İspanyol komedi filmi Te quiero, imbécil, 15 Mayıs 2020'de Netflix'te olacak!

8. White Lines

Manchester'lı ünlü bir DJ'in İbiza'da gizemli bir şekilde kaybolmasından 20 yıl sonra cesedinin ortaya çıkmasıyla, yıllardır iz peşinde olan DJ'in kız kardeşi olayın perde arkasını öğrenmek için sırlarla doğru adaya gitmeye karar vermiştir. Ancak burada bilmediği bir dünyaya adım atacak ve kendi karakterinin karanlık tarafıyla yüzleşmek zorunda kalacaktır. Pedro Casablanc ve Belén López'in rol aldığı White Lines, 15 Mayıs 2020'de Netflix ekranlarında olacak! 

9. Snowpiercer

Dünyayı artık buzla kaplı çorak bir araziye dönüştürerek yaşanamaz hale getiren felaketin ardından insanlık; dünyayı dolaşan ve insanların, içinde farklı sınıflar halinde yaşadığı bir trenin içinde hayatını sürdürmek zorunda kalır. Jennifer Connoley, Daveed Diggs, Sheila Vand ve Mickey Sumner gibi isimlerin yer aldığı yeni Netflix dizisi Snowpiercer, mayıs ayı içinde bilim kurgu sevenlerle buluşacak!