Mart Ayında Amazon Prime Video'ya Gelecek En İyi Film ve Diziler

Popüler dizi ve film platformu Amazon Prime Video, Mart ayı takvimini açıkladı.

Amazon Prime Video'nun en sevilen yapımlarından "The Boys" dizisinin yan yapımı "The Boys Presents: Diabolical" ve Ben Affleck ve Ana de Armas'lı erotik-gerilim filmi "Deep Water" bu ay platforma gelecek içeriklerden.

Bu listede ise sizin için Mart ayında Amazon Prime Video'ya gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik. İyi seyirler...

1. Star Trek: Picard

2. Sezon - 4 Mart

Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon

Oyuncular: Patrick Stewart, Alison Pill, Isa Briones

Dizide, ikonik Captain Jean-Luc Picard karakteri, yeniden ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizi, Star Trek: The Next Generation'da ve dört farklı Star Trek filminde görünen Picard karakterinin hikayesini takip edecek.

2. The Boys Presents: Diabolical

4 Mart

Tür: Animasyon, Aksiyon

Seslendirenler: Grey Griffin, Ben Schwartz, Antony Starr

Hollywood'un en çılgın ve manyak beyinlerinden bazılarından, saygısız ve duygusal açıdan şok edici kısa animasyon filmlerinden oluşan bu animasyon antoloji dizisi geliyor. 

Her bölüm, The Boys Universe'nin görünmeyen çatlaklarına derinliğine dalar.

3. Upload

2. Sezon - 11 Mart

Tür: Bilim Kurgu, Komedi

Oyuncular: Robbie Amell, Andy Allo, Kevin Bigley

2033, Brooklyn. Nora bir sanal gerçeklik (VR) şirketinde çalışmaktadır. Bu şirket müşterilerinin ölümden sonra istedikleri şekilde bir sanal gerçeklikte yaşamalarını sağlayan bir hizmet vermektedir. Los Angeles’lı ve partilemesiyle ünlü Nathan araba kazası sonucu hayatını kaybeder. Kız arkadaşı tarafından Nora’nın çalıştığı şirketin VR dünyasına yüklenen Nathan’ın yeni “hayatı” artık Nora’nın elindedir.

4. Derin Sular

18 Mart

Tür: Dram, Gerilim, Romantik

Yönetmen: Adrian Lyne

Oyuncular: Ben Affleck, Ana de Armas, Rachel Blanchard

Vic ve Melinda Van Allen, evliliklerinde sorun yaşayan bir çifttir. Uzun süredir yaşadıkları sıkıntı, aralarındaki sevginin de giderek azalmasına neden olur. Evliliklerini sonlandırmak istemeyen çift, birbirlerinin başkaları ile görüşmelerine izin vererek boşanmaktan kaçınmaya çalışır. Ancak Melinda'nın birlikte olduğu kişilerin tek tek ortadan kaybolması, Vic'in baş şüpheliler arasında yer almasına neden olur.

5. Master

Master

18 Mart

Tür: Dram

Yönetmen: Mariama Diallo

Oyuncular: Regina HallMolly Kate BernardLeslie Fray

Film, mesafeli elitizmin daha uğursuz bir şeyi gizlediği prestijli bir New England üniversitesinde kendilerine yer edinmeyen çalışan üç kadın etrafında şekilleniyor. Yakın zaman önce yurtta “akıl hocalığı” görevine terfi eden Profesör Gail Bishop, çok geçmeden kendisini hikâyelerle örülü Ancaster College'ın soruşturmaları ve bir birinci sınıf öğrencisi olan Jasmine Moore’un sıkıntılarının içinde buluyor. Jasmine’e perili olduğu söylenen bir yurt odasının tahsis edilmesiyle daha da karmaşık bir hal alan olaylar, sonunda Gail’in yurdun perili olup olmadığını değil, buraya kimin musallat olduğunu araştırmasını gerektiriyor.