Mayıs Ayında Amazon Prime Video'ya Gelecek En İyi Film ve Diziler

Popüler dizi ve film platformu Amazon Prime Video, Mayıs ayı takvimini açıkladı.

Gizemli hikayesiyle "Night Sky" dizisi ve platformun sevilen yapımlarından "The Wilds"ın 2. sezonu bu ay Amazon Prime Video kataloğuna eklenecek. Nisan ayı programını kaçırdıysanız buradan ulaşabilirsiniz. 

Bu listede ise sizin için Mayıs ayında Amazon Prime Video'ya gelecek en iyi dizi ve filmleri derledik. İyi seyirler...

1. Yaban

Dizi - 2. Sezon - 6 Mayıs

Tür: Dram, Gizem

Oyuncular: Rachel GriffithsSophia AliReign Edwards

Bir uçak kazasından kurtulan bir grup kadın ıssız bir adada hayatta kalmaya çalışmaktadır. Bir yandan hayatta kalma mücadelesi veren kadınlar bir yandan da birbirleri ile bağ kurarlar. Bazen çatışan bazen ise tek bir vücut gibi hareket edenler kadınların bilmediği şey ise bu adaya tesadüfen gelmedikleridir.

2. Lizzo's Watch Out for the Big Grrrls

Dizi - 1. Sezon - 13 Mayıs

Tür:Yarışma, Reality Sov

Sunucu: Lizzo

Süperstar Lizzo, dünya turuna katılması için kendine güvenen, korkak kadınların peşindedir ve sadece en yetenekli dansçılar onunla dünya sahnelerine çıkmak ve elit BÜYÜK GRRRLS saflarına katılmak için gerekenlere sahip olacaktır.

3. Lovestruck High

Dizi - 1. Sezon - 18 Mayıs

Tür: Yaşıma, Reality şov

Bu realite flört programı, 15 İngiliz bekarını aşkı bulmak için çok özel bir Amerikan Lisesi ortamına taşıyor. Öğrencilerin nihai görevi, Balo için bir tarih belirlemektir. Peki Balo Kraliyeti tacını kim alacak ve 100.000$'lık ödülü kim kazanacak?

4. Night Sky

Dizi - 1. Sezon - 20 Mayıs

Tür: Bilim Kurgu, Dram

Oyuncular: J.K. Simmons, Sissy SpacekChai Hansen

Emekli bir çift olan Irene ve Franklin York'un bir sırrı vardır: Arka bahçelerinde gömülü olan ve mucizevi bir şekilde garip, ıssız bir gezegene açılan bir oda. Gizemli bir genç adam geldiğinde, York'ların sessiz varoluşu alt üst olur ve çok iyi bildiklerini düşündükleri gizemli oda, hayal edebileceklerinden çok daha fazlasına dönüşür.