Son 20 Yılın En İyi Bilim Kurgu Filmleri

1. Jurassic Park Fragman

Başrollerinde Sam Neill, Laura Dern, Jeff Goldblum yer alan bilim kurgu tarzındaki Jurassic Park filminin resmi fragmanı.

2. 12 Maymun Fragman

Başrollerinde Bruce Willis, Madeleine Stowe, Brad Pitt gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu tarzındaki 12 Maymun filminin resmi fragmanı.

3. Stranger Days Fragman

Ralph Fiennes, Angela Bassett, Juliette Lewis gibi oyuncuların yer aldığı bilim kurgu tarzındaki Strange Days filminin resmi fragmanı.

4. Beşinci Element Fragman

Başrollerinde Bruce Willis, Milla Jovovich, Gary Oldman gibi isimlerin yer aldığı Beşinci Element filminin resmi fragmanı.

5. Beşinci Element Fragman

Başrollerinde Bruce Willis, Milla Jovovich, Gary Oldman gibi isimlerin yer aldığı Beşinci Element filminin resmi fragmanı.

6. Gizemli Şehir Fragman

Başrollerinde Rufus Sewell, Kiefer Sutherland, Jennifer Connelly gibi isimlerin yer aldığı ve bilim kurgu tarzında olan Gizemli Şehir (Dark City) filminin resmi fragmanı.

7. The Matrix Fragman

Başrollerinde Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss gibi isimlerin yer aldığı Bilim Kurgu tarzındaki The Matrix filminin resmi fragmanı.

8. Star Wars: Bölüm 3 - Sith'in İntikamı Fragman

Başrollerinde Hayden Christensen, Natalie Portman, Ewan McGregor gibi isimlerin yer aldığı bilim kurgu tarzındaki filmin resmi fragmanı.