Görüyorum ki benden uzun süredir
haber alamamışsın! Vizyona giren filmlerden ve en son gelişmelerden anında haberdar olmak ister misin? İzin Ver Daha Sonra
Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Anthony Anderson

Ferdinand (2017) Dublajlı 3. Fragman
Anthony Anderson profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.9/ 10
577 oy
682 kullanıcının favorisi

Anthony Anderson

ABD

15 Ağustos 1970

Anthony Anderson Biyografisi

Kariyerinin ilk dönemlerinde Tiyatroda komedi bölümlerinde rol almıştır. Kariyerindeki ilk Filmi 1999 yapımı Liberty Heights olmuş. Bu filmle birlikte çok sayıda film teklifi almış ve komedi filmlerinin aranılan ismi olmuştur. En son The back up plan (2010) filminde rol almıştır. Kariyerindeki en heyecan verici filmi Transformes Filmindeki Glen Whitmann rolü olarak görüyor.

Genç aktör filmde oynadığı karakteri şu sözlerle tanımlıyor: “Glen son derece zeki bir hackerdır. Hükümetin gizli sistem dosyalarıyla dokümanlarına girerek yok etmeye çalıştığı sırada hükümet ajanlarının dikkatini çekmiştir. Maggie ona, Decepticon'ların konuşmakta olduğu elektronik bilgisayar dilini deşifre etmesi teklifini getirir. Maggie'nin yardıma ihtiyacı vardır. İlk başvurduğu kişi de bu zeki hacker olmuştur. Glen başlangıçta sinirlenir. Çünkü daha önce birkaç kez girmeyi denediği Pentagon'un yüksek gizlilikle sınıflandırılmış dosyalarını hacklemekte zorluklar yaşamıştır. Buna rağmen heyecanı sevdiği için bu maceraya atılır. Hack yaparken daha önce hiç yakalanmamıştır ama bu kez öfkeli uzaylı robotların işine bulaşmayı fazla gönüllü değildir.

Anthony Anderson sözlerini şöyle sürdürüyor: “İlk andaki tereddütüne rağmen uzaylıların kendi aralarındaki iletişimini çözmeye ve şifrelerini kırmaya başlar. Artık onların en gizli sırlarını bilmektedir ama öğrendiği şeyler korkutucu ve rahatsız edicidir. Defcon 38 adlı şifreyi kırdığından itibaren uzaylıların gerçek niyetini sezinlemeye başlamıştır.”

Anderson'un favori Transformer'ının hangisi olduğu sorulunca hiç duraksamadan “Megatron” yanıtını verirken açıklamasını şöyle yapıyor: “Kötü adamlar hoşuma gider. Küçükken elbette Optimus Prime'ı severdim ama silah şeklinde bir tane daha oyuncak vardı. Megatron'la o kadar çok oynadım ki, sonunda kırarak paramparça etmeyi başardım.”

 

Devamı
Gizle

Tüm yorumlar (106)

Avatar
tellislam (Profesyonel) | 26 Şubat 2017, 22:31

Bir çok filmde gördüğüm espritüel bir adam...

Cevap Yaz
0
0
DenizKutsal (Amatör) | 24 Aralık 2014, 13:01

Bu adam bi harika dostum :D

Cevap Yaz
0
0
fab (Dublör) | 3 Eylül 2014, 23:05

:D

Cevap Yaz
0
0
FbSinanSarp (Fenomen) | 28 Kasım 2013, 15:41

Korkunç Bir Film,Beşikten Mezara,Romeo Ölmeli ve Kurşun filmlerinde izlediğim oyuncu komedi filmlerine giden bir yüzü var adamın Romeo Ölmeli filminde kötü karakteri oynamasına karşın yaptığı hareketler ile güldürmeyi başardı bu adam on numara :D

Cevap Yaz
0
0
orkun61 (Amatör) | 6 Mart 2013, 13:59

siyahi insanların şabanı diyebiliriz. yakışıyor çünkü :D:D:D

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz