Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Tobin Bell

Testere 6 Klip
Tobin Bell profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
9.4/ 10
1426 oy
2032 kullanıcının favorisi

Tobin Bell

ABD

7 Ağustos 1942

Biyografisi

7 Ağustos 1942’de Amerika’da doğdu. Annesi Eileen Bell de İngiliz bir oyuncudur.
Bell çoğunlukla kötü adam veya seri katil rollerinde yer almıştır. Tobin Bell tam bir hayvan aşığıdır ve film setlerine 5 kedisi ve 2 köpeğiyle beraber gider. Kendisi aynı zamanda Kylie Minogue ‘un yakın arkadaşıdır.
2006 MTV Sinema Ödüllerinde “En iyi kötü adam”, 2007 MTV Sinema Ödüllerinde tekrar “En iyi kötü adam” ve Fuse/Fangoria Chainsaw Ödüllerinde “En iyi katil” ödülüne layık görülmüştür.
Seinfeld, La Femme Nikita, The X-Files, Stargate SG-1, Alias, The West Wing, The Sopranos, NYPD Blue, 24 ve Walker Texas Ranger gibi önemli televizyon serilerinde konuk oyunculuk yapmıştır.

Devamı
Gizle

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster

Popüler Yorumlar

LOsTGrL (Star) | 11 Şubat 2013, 01:44

Tobin Bell'in saw rolündeki performansına bayıldım zaten film muazzam ama o rolle herkesi mest etti kesinlikle içinde yer aldığı en elit iş saw ötesi yok..

0
10
Che56 (Amatör) | 27 Mayıs 2013, 14:09

efsane adam ya.. sinema tarihinin en psikopat seri katili.. JIGSAW rolünüde çok iyi oynamış başkası olsa bu kadar yakışmazdı heralde :)

0
8

Tüm yorumlar (399)

Avatar
Tyler_Durden (Dublör) | 27 Temmuz 2017, 02:49

Testereeee, şaka bi yana mükemmel bir oyuncu.

Cevap Yaz
0
0
egeedipkurt (Profesyonel) | 31 Ekim 2016, 16:21

testere rolü efsane

Cevap Yaz
0
0
jigsawneverdies (Amatör) | 24 Mayıs 2016, 22:02

Jigsaw rolünü bir başkası oynamış olsaydı bu kadar mükemmel oynayamazdı heralde. Rolü mükemmel yaşatıyor o sesi falan sırf live or die make your choice deyişi için filmi izlettirir :D Ayrıca çok sempatik bi yüzü var saw 3 ün sonunda gözlerim dolmuştu ya :(

Cevap Yaz
0
0
firstperson (Amatör) | 14 Ekim 2015, 13:38

meşhur testere

Cevap Yaz
0
0
Chaplin (Efsane) | 18 Aralık 2014, 17:53

Zaman bir yanılsamadır.. Hayattasın Hissettiğin Bu .. Hayatına Değer Ver. Bir çok insan saatin ne zaman duracağını bilmez... O yüzden umursamadan hayatlarını yaşarlar...Sürekli olarak o suyu içerler ama tadını almazlar... Yaşadıklarına şükretmeyenler yaşamayı haketmezler .. Başkalarının acılarını önemsemeyen insanlardan rahatsızım.. Bazı inanlar yolda kalmış biri için durur.. Ve bir tır tarafından ezilirler.. Bunun için hesap bile sorulmaz.. Kartlar nasıl dağıtılırsa öyle oynanır.. Ölümün nefesi hissedilince, yaşamak isteyenle yaşaması gereken tamamen farklı iki kavram haline gelir.. O ölüme çare bulmuştu.. Cevap ölümsüzlüktü.. Bir miras yarattıkça hayatı hatırlanmaya değer yaptıkça ölümsüz oluyorsun.. Evet rahatsızım memur bey, içten içe beni yiyen hastalıktan rahatsızım.. Elindekilerin kıymetinini bilmeyen insanlardan rahatsızım.. Başkalarının acılarını önemsemeyen insanlardan rahatsızım.. Bu insanlar canlı kalmak için fazla nankör.. Ama sen değilsin.. Artık değilsin.. Oyun Bitti.. İnsan vucüdu olağanüstü bir organizma.. En ağır yaralara dayanabilir ve mucizevi bir şekilde kendini yenileyebilir.. Zaten sen bunu iyi biliyorsun.. Kocanın kollarında kaç kırık kemik acısına dayandın, kaç sıyrıgın acısını çektin.. Günlerce acı çektin.. Kontrol etme yetkisini veriyorum sana.. Bağlarından kurtul yada öl..

Cevap Yaz
0
2
Görüşleriniz