Türkiye'nin sinema sitesi Sinemalar.com

Olivia de Havilland

Gone With The Wind Fragmanı
Olivia de Havilland profil resmi Facebook'ta Paylaş
Ekle
8.1/ 10
39 oy
25 kullanıcının favorisi

Olivia de Havilland

Japonya

1 Temmuz 1916

Biyografisi

Errol Flynn ile çevirdiği filmler ve de Rüzgar Gibi Geçti filmindeki Melanie Hamilton rolüyle tanınan Tokyoda doğmuş oyuncu. Joan Fontaine\'in ablasıdır

Katkıda Bulunduğu Son 8 Yapım

Hepsini Göster
Tüm yorumlar (5)
Avatar
Film Eleştirmeni (Figuran) | 4 Kasım 2016, 22:12

Made in Japanese Olivia de Havilland Tokyo doğumlu Klasik film aktiristi ABD'nin sahiplenmediği oyunculardan O şimdi 100 yaşında şampiyon 1 asrın kadını :)

Cevap Yaz
0
0
FORHAN (Profesyonel) | 8 Aralık 2015, 23:13

Bence başarılı bir oyuncu ama yeterince ön plana çıkamamış hissederim hep, Rüzgar Gibi Geçti filminden hatırlanır hep ama bence Miras filmindeki rolü çok daha inanılmazdı.

Cevap Yaz
0
1
jonkirijonkible (Artist) | 21 Temmuz 2013, 04:49

Gone With The Wind da sürekli birine benzettim ama çıkartamadım. Bu arada orada müthiş bir oyunculuk sergilemiş. Ayrıca gerçek çok hoş ve her neden bilmem bakışları, görünüşü saf -kötü anlamda değil-, temiz -ne anlamda bilmem- bir izlenim bırakıyor insanda.

Cevap Yaz
0
1
delightful (Figuran) | 20 Şubat 2012, 23:28

kadının kalbinin güzelliği yüzüne vurmuş bu mükemmel rol o kadar yakışmış ki bu mükemmel kadına ben normal hayatında da gerçekten çok iyi biri olmuş olduğunu düşünüyorum.sadece gülümsemesi ömre bedel...

Cevap Yaz
0
3
Megara (Jön) | 29 Ocak 2012, 00:25

Melanie Hamilton..

Hakkında hiç yorum olmaması çok üzücü çünkü kendisi Roman ve Klasik Film tarihinin bana göre en tatlı oyuncusudur.!

Fotoğraflarından anlaşılmaz bu onu Rüzgar gibi Geçti filminde izlemek lazım ki benim gibi İlk Başta Melanie Hamilton'ından nefret eden bir kişinin bile sevgisini kazanmıştır!

Güzelliği bir yana kendisi çokta iyi bir oyuncudur..Kendisi benim için Melanie ile özdeşti ve kendisini her zaman böyle hatırlayıp böyle anacağım!

Onun için ilk Yorumu girmek benim için şerefti!

Cevap Yaz
0
3
Görüşleriniz