Bitik Şehir

Broken City

Bitik Şehir (2013) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
6.9
/ 10
232 oy

18 Ocak 2013

2013 - ABD

GizemKorkuSuç

109 Dak.PT109M

Brian Tucker

 -

118 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

Eskiden polis olan bir dedektif, bir belediye başkanı tarafından karısının kendisini aldattığı şüphesini araştırmak için tutulur. Dedektif iddiaları doğrular, fakat ortada bir sorun vardır: başkanın eşinin görüştüğü adam ölmüştür. Araştırmalarını derinleştiren dedektif başkanın da isminin karıştığı politik bir skandalı ortaya çıkaracaktır.
Crowe filmde eşinin kendisini aldattığından şüphelenen belediye başkanını, Wahlberg ise aldatma olayını araştıran dedektifi canlandıracak.

Filmi Ekleyen truva81

"Bitik Şehir" Filmi Galerisine Henüz Resim Eklenmemiş

Resim Ekle ►
Popüler Yorumlar
doguscan35 (Profesyonel) | 17 Ocak 2013, 23:16

Gisede zarar edebilecek filmlerden bi tanesi bu aralar o kadar iyi filmö çıktıki insanlar hangi filme gidegini düsünür oldu

0
+6
SadriUstaFan (Fenomen) | 28 Ağustos 2013, 22:40

Öncelikle şu korku yazan kısmın filmin kategorilerinden çıkarılması gerekiyor film gerilim,suç ve bu sitede böyle bir kategori olmasa bile politik tarzda bir film bunu öncelikle bir belirtelim. Gelelim filme işleyiş açısından ağır bir işleyişe sahip olsa da araştırmaxı dedektifimizin başına her an bir şey gelebilir edası ile izlediğim için filmden azda olsa keyif aldım. Valinin eşi be onunla beraber olan adamın fotoraflarını çekmesi ve bu çekilen fotolar sonucu adamın öldürülmesi ve bundan sonra gelişen olaylar filmi seyirlik hale getirmiş. Filmin içinde etkili olmasa da bir gizem mevcuttu bu inkar edilemez. Gelelim kadroya filmin kadrosu filmin üstüne geçmiş oyuncular hepsinden teker teker bahsetmeye gerek yok diye düşünüyorum. Neyse sonuca gelirsek eğer ben beğendim kesinlikle izleyin derim

2
+4
Tüm yorumlar (123)
vipemre (Figuran) | 07 Nisan 2014, 20:06

Filmin konusu güzel, oyuncular mükemmel fakat filmde bir sönüklük var. Neden kaynaklandığını tam olarak çözemedim. Belki de film sadece 1 şehrin hikayesini anlattığı içindir. Belki hikayedeki etkisi daha geniş bir kitleye (ülke geneline) yansımış olsa, daha etkileyici olabilirdi. Oyunculara bakılınca beklenti çok yüksek oluyor. Ama film yine de izlenebilir. Vakit kaybı olmaz.

Cevap Yaz
0
0
mestame (Figuran) | 05 Nisan 2014, 02:13

tam zamanında izlemiş olduğum bir siyasi politik film.....tabii aksiyon da konuya uygun...vasat bir film değil...ama ne derler bilirsiniz daha iyi işlenebilirdi.....hikaye.....iyi seyirler...

Cevap Yaz
0
0
CONVAYNE (Artist) | 16 Mart 2014, 11:17

Çok iyi bir yapım olmasa da günümüz sinemasının ve özellikle polisiyesinin artık bir kısır döngüye girmiş olmasından da ötürü yakın zamanda çıkan bir çok polisiyeden daha iyi; hiç olmazsa olaylar günümüz belediyeciliği - kamu müdürlüğü vb. gibi görevi kötüye kullanma üzerine fazlasıyla alakalı ve gerçekleri yansıtıyor. Aksiyon bekleyenleri sıkacaktır.

Cevap Yaz
0
0
factual (Jön) | 27 Şubat 2014, 14:37

Politikanın neler yaptırabildiğini bir belediye başkanı ve bir polisin hikayesinden anlatıyor yapım. Suç ve gizem kısmını sona kadar taşıyabilse de beklentilerimin altında kalan bir yapım.

Cevap Yaz
0
0
darkalpos (Dublör) | 26 Şubat 2014, 19:02

izlediğim politik fimler arasında en iyilerinden biriydi

Cevap Yaz
0
0
Görüşleriniz