İlk Yenilmez: Kaptan Amerika

Captain America: The First Avenger

Bütün Fragmanlar ►
İlk Yenilmez: Kaptan Amerika (2011) afişi Facebook'ta Paylaş
Ekle
7.5
/ 10
2030 oy

02 Eylül 2011

2011 - ABD

Bilim KurguMacera

124 Dak.PT124M

Stephen McFeely Christopher Markus

Kaptan Amerika 1

1966 kullanıcının favori filmi

Film Özeti

S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.

Film İle Aynı Seride Bulunan Filmler

Filmi Ekleyen Doancrula
Popüler Yorumlar
Requed (Dublör) | 21 Şubat 2013, 02:30

Allahını seven şunun üstüne birisi Türkçe imla kılavuzu atsın.

1
+8
ozgurengin (Efsane) | 31 Mart 2012, 00:46

en gereksiz süper kahraman amerikalıların kendılerını abartmayı sevdıklerı fılmlerden

10
+7
Tüm yorumlar (1191)
Berk1905 (Dublör) | 16 Nisan 2014, 00:39

70 yıl öncesinde geçen filmdeki teknoloji şuankinden iyi ama kameraları hiç gelişmemiş. bir yerden vermiş bir yerden almışlar.
gerçi almamışlar öyle kalmış.
o kadar abartılacak bir güzelliği yok. normal seyirlik bir film

Cevap Yaz
0
0
mahmut_cevik_75 (Amatör) | 13 Nisan 2014, 01:16

boşa geçmiş iki saat gibiydi ilk yarım saatte filmin sonunu kestirebiliyorsunuz

Cevap Yaz
-2
+0
bariss_k4 (Amatör) | 11 Nisan 2014, 21:30

Biraz geç kalmış da olsam 2. filmine gitmeden Kaptan Amerika İlk Yenilmez i sonunda izledim. 40 lı yıllara göre kullanılan silahları fazlasıyla abartı buldum özellikle Red Skull un kileri. Kaptan'ın süper kahraman olmasında ki aşamalar gayet güzeldi. Dr. Abraham ın Steve i çok zayıf ve güçsüz olmasına rağmen elde edeceği gücün kıymetini bilecegini düşünmesi filmin güzel anlariydi. Fakat ondan sonra Bucky yi kurtarma sahnesine kadar film çok sıkıcı ilerledi. Beklentimin altında kalan bir film oldu.

Cevap Yaz
0
0
CONVAYNE (Artist) | 11 Nisan 2014, 15:02

Karaktere dair bilgiler yeterince verilmiş olsa (ki gerçi CA nın nasıl meydana geldiği sadece iki bölüm sürerdi) en iyi comic book filmlerinden biri olabilirdi. Avengers a hazırlanması için ellerini biraz hızlı tutmuşkar sadece ve genel olarak Captain a dair bilgilere ağırlık vermişler; buna rağmen bir comic book okuyucusu olarak çok sevdiğim filmlerden biri oldu.

Cevap Yaz
0
0
ChrisArgent (Amatör) | 06 Nisan 2014, 14:17

İLK RANDEVU / Fedakarlık - Zafer - Aşk - Güç / ve ilk randevu.. sevdiğin kadın ile ilk randevunu gerçekleştiremeden 70 yıl uykuya dalmak.. düşünsene.. ben uyanmak istemezdim herhalde.. Sende daha fazlası var.. Söylediklerinde ciddi miydin.. Her kelimesinde.. Bir erkeğin sevdiği bir kadından bu sözleri duyması çoğu şeye değer.. Nasıl hissediyorsun.. Uzun.. :) Yada = Seni kısa sanıyordum.. Seninde böyle bir masken yok değil mi :) Bucky Barnes kaptanı korumak için kendini feda etti.. Boş yere olmadığını oda biliyordu inanıyordu kaptana.. Ajan Carter kaptanda daha fazlasının olduğuna inanıyordu.. süper asker olmadan öncede bunu gördü ve hep emindi.. Feda edilen hayatlar bir amaç uğrunaydı.. zafer güç özgürlük.. önemi yok.. asıl soruya gelirsek.. gerçekten zafer kazanıldı mı ? yoksa öyle mi sanıyorlardı..

Cevap Yaz
0
1
Görüşleriniz